Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
4 éve 11 hónapja #59656 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Örömködő

nwa5000 írta: Amúgy jó vettem észre, hogy hordozók mindig előkelő helyen végeznek?

Hát nemtom, nekem az tűnt fel, amikor nálunk midway van, enemynél meg haku, az öltözőből se igen érdemes kimenni. Persze biztos csak a játékostól függ. (tegnap is bakker, midway nálunk, tök utolsó lett, 200 basexpvel, 1 darab lelőtt repülővel... Esélyünk se volt a csatában. No comment)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59657 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Örömködő

chapo990 írta:

nwa5000 írta: Amúgy jó vettem észre, hogy hordozók mindig előkelő helyen végeznek?

Hát nemtom, nekem az tűnt fel, amikor nálunk midway van, enemynél meg haku, az öltözőből se igen érdemes kimenni. Persze biztos csak a játékostól függ. (tegnap is bakker, midway nálunk, tök utolsó lett, 200 basexpvel, 1 darab lelőtt repülővel... Esélyünk se volt a csatában. No comment)


Kine találja már az Úr, hogy baj van a hordozókkal....
Jó, hogy nem OP-nak titulálja.. 5. Nerfet kapják.

:silly:

Bocs , ezt nem hagyhattam ki... :blush:




U.i.:
Hordozók nálam is vagy első negyed, vagy utolsók.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59662 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Örömködő
Sok mindentől függ, hogy egy hordozó milyen eredményes T10 csatában.

Néhányat felsorolok, amit tapasztaltam.

1. A legfontosabb, hogy alacsonyabb szinten kellően begyakorolta-e a rajok használatát, valamint a támadási taktikát.

2.Az is fontos, hogy minden kivan-e már fejlesztve a hordozóján, vagy csak úgy bedobta az első csatában egy fullos hordozó ellen.

3. Fontos a képzettség is. Sokszor olvasok panaszt arról, hogy a mi hordozónk ilyen-olyan szar volt, bezzeg az ellenfél hordozója meg tette a dolgát. Kicsit megnézve a két játékos statisztikáját, mindjárt rá lehet jönni, hogy a lehordott CV játékos adott esetben 4-500 csatával rendelkezik CV játékkal, abból T10-ben ez volt mondjuk a 15-k csatája, míg a túloldalon egy 3 ezer CV csatával rendelkező, lila játékos volt, aki T10-ben éli az életét. Erről nem a játékosok tehetnek, hanem a szerver, hogy ilyen dolgokat nem vesz figyelembe leosztáskor.

4. Az is fontos, hogy a két oldal játékosai hogyan játszanak. Sokszor kapom én is a reportot, mert nem megfelelően védtem a saját csapatot, vagy nem sebeztem eleget az ellenfél csapatán. Itt érdemes lenne néhány képet megosztani, de most épp nincs lementve. A lényeg, hogy a panaszkodó játékostársaink gyakorlatilag egyedül a pályán szétszóródva próbálkoztak, míg az ellenfél játékosai 3-4 hajós, zárt alakzatokban közlekedtek. Mind a kettőből az következik, hogy a sajátot képtelenség megvédeni, hiszen egy raj kisérője nagyon rövid ideig marad a helyén és egy támadás után felhasználódik. Összesen viszont csak 9 kísérő rajjal rendelkezik a hordozó és még CD is van rajtuk. Ugyan ide tartozik, hogy összezárt csoportot érdemben nem lehet repülő rajjal támadni, mert el sem jut a támadásig.

A két hajó között a fogyóeszközben nincs különbség.




5. Az előbbi ponthoz tartozik, hogy milyen hajók vannak a két oldalon. Ha van Minotaur, vagy Worchester, esetles Des Mo, azt hajót nem lehet érdemben támadni. Esetleg, ha még másodmagával is van egy AA lefedési zónában, már oda sem érdemes repülni.

Nagy tévedés, hogy T10 repülők tartósabbak. Nem azok, csak több HP-val rendelkezik a raj. Hiába 19 pontos a CV kapitánya, az említett hajók akkor is 2-3 másodperc alatt leszedik a rajt.

És igen, 5-k nerfet kapják a CV-k. Teszten néztem. A kávészünet kellett mint egy falat kenyér. Akkor is majd örüljön neki mindenki, mikor a Mino beül a sziget mögé füstben foglalni egy rombolóval és képtelenség lesz őket onnan kiszedni.

A rajok is lassabbak lesznek, illetve még pár apróság változik. Majd élő szerveren kiderül, hogyan kell vele játszani. Ezt egy 800 fős teszt szerveren nem lehet kitapasztalni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, leopardusz, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59663 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Örömködő

Trucker39 írta: A kávészünet kellett mint egy falat kenyér. Akkor is majd örüljön neki mindenki, mikor a Mino beül a sziget mögé füstben foglalni egy rombolóval és képtelenség lesz őket onnan kiszedni.


Ha nincs CV, akkor is megoldódik... ;) Radaros hajó aztán kalap.... :side: A füstben csücsülő , vak hajóknak meg egy szalvó torpedó, némi blindshot, pláne , ha lőnek, aztán annyi is...

Mellesleg gratula az összefoglalóhoz.

Mégegyszer leírom, nem magával a CV-vel van baj. Hanem, hogy nagyon rossz irányban alakították, pláne ezzel a két tieres ugrásokkal.Mert , mint Te is írtad , ha jó, akkor eldönti a csatát, ha rossz, akkor az is. Szinte nincs középút. Ez véleményem szerint pont abból, fakad, mert vagy toptier, vagy -2. Ezt volt nagyon kár behozni.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59665 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Örömködő
Most nincs időm utána keresni, de úgy emlékszem, már nem lát be a sziget mögé a radar.

Talán akkor változott, mikor a szonár is. vagyis kiírja a chat-be, mikor valaki használja.

A téma szakértője esetleg majd írhatna róla, hogy valóban így van-e.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59667 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Örömködő
Ilyenről nem tudok, sziget mögött is kijelez, mind a radar mind a szonár, sztem...

A repcsikkel van egy efféle változtatás most legutóbb, ahogy észrevettem, mig a repcsi meg köztem hegy van, nem tud spotolni engem, hiába vagyok látótávon belül, na meg amig a hegy takarja, az AA sem dolgozik ellene...
Vagyis az optikai észlelést a hegy most már tényleg akadályozza :)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.385 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.