Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
4 éve 10 hónapja #59822 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Nekem van egy csomó t10-esem, de nem sietek most újabbakért, mert nincs se creditem megvásárláshoz, meg minek? Legendary modulokért menjek? :D

t9-esekbúől vannak jók is, Z-46-ot kedveltem, jutlandot szintén (első birt a vonalon akit megkedveltem), kitakaze, Liont talán ide tudom rakni, azzal a heallel végre ér is valamit (monarchon hiányolom)

ja, Izumo nem túl kellemes XD még akkor mentem mikor nem volt sok ág, meg nem kapott buffokat Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59825 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Örömködő

Trucker39 írta: Azóta tanultam a dologból. Soha többet T9 hajó. A másik ágon az Izumo-t úgy átugrottam helyből, mint a sicc.

A mellékelt kép ne tévesszen meg senkit. A meglévő Yamato mellé osztott a játék egy másikat is, tök fölöslegesen. Egyikkel sem járok klán csatába.


Én kedveltem az Izumo-t, mostanában az utolsó 9es, amit utáltam az a Donskoi volt.

Az meg érdekes egyébként, hogy még mindig nem jutottak el oda a wg agysebészek, hogy ne adogassanak olyan bérhajót, ami már ott áll a kikötőben. Dehát ne várjunk túl sokat ettől a bandától... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #59828 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Örömködő
EZT A HELYBŐL ÁTUGRÁST LEHETNE EGY KICSIT RÉSZLETESEBBEN ?????????????? A Donskot ne bántsd 70 80 akat HP-ztam vele nekem a maga nemében jobb mint a Moskva mondjuk ép az előbb említett drágaság miatt nem volt időnk még összeszokni.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59830 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
free xp
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #59835 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Örömködő
Jól van na hülye vagyok hát tudom,csak nem jutott eszembe még soha nem csináltam olyat.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59844 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Örömködő
Azért én a Baltimore-val is elvagyok, mint a befőtt. És már csak 40000 xp és megvan a DeMo is. Ezt a jövőhét elején le is tudom. Most a hétvégén nem, mert a lányaim velem vannak és ilyenkor lenyúlják a számítógépet, holnap meg szolgálok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.364 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.