Csak egy gyors kérdés...

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64913 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogyan lehet német cv tokent szerezni az alap küldetések mellett? Megvan a Weser ami akkora csoda, hogy co-op csatában is kihívás volt 4 kill-t szerezni, mert 300-ról sem tudtam lelopni mások elől. Számoltam és ha meg is lenne a tier 8as hajó és még graf zeppelinem is lenne akkor sem jön ki 600 token és ahogy a videóban látni, még prém konténerből sem lehet nyitni. Van valami esély, mert nem hinném, hogy annyi tokent sem lehet gyűjteni, hogy legalább EGY perma kamót tudjak kiváltani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64914 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Várjuk, elszámoltam magam, koppra jön ki ha van valakinek Graf Zeppelin :woohoo: Hát okés, akkor ebből nem lesz kamó. Majd elbaszom a tokeneket a jól megérdemelt zászlókra. (mi másra mondjuk, imádjuk a zászlókat és sosem elég belőle)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64916 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Én bízom benne hogy lesz part 2 de nem tudok semmi biztosat. Nagyon jól nézne ki a Hindi. Más. Most akkor mi van küldetés sehol 4 kontiból 1 azaz egy megérkezett?????????????
Itt a fénykép következne ami értesít hogy a 36 perce kaptam egy küldetést és 4 db Twich konténert. Prt scr-el fényképeztem de okoska(Win 10) mást ajánlott most nem tudom megvan-e a képernyőfoto egyenlőre nem találom. Légyeg kicsit hiányos a rewards.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64919 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
Tokeneket még küldetésekkel lehet szerezni, amiket azt hiszem 7500doublonért lehet venni az armory-ban minden hajóosztályhoz, és csak német hajókkal teljesíthető. Ezekkel 600 tokent lehet összesen gyűjteni.
Szóval ha nincsen meg a GZ, vagy nem áldozol be 7500doublont, akkor egy T10-es camot sem tudsz összeszedni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro, Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64923 Írta: old_sergej
old_sergej válaszolt a következő témában: Kérdés
A 10-es állandó camo,viszont max 5K dublon,ha jól emlékszem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64927 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Így van és még dolgozni se kell érte. Nem max de az alap az annyi ha űrhajót vagy szörnyet akarsz az lehet 8 is. Twitch- ről senkinek ötlete?
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.386 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.