Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 9 hónapja #64725 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Egy fordítást és értelmezést szeretnék kérni.
Hogyan is értendő ez a változás?


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64727 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem hosszú, hanem széles lesz a rakétás egységek célzóköre, úgy mint az új német CV-knél.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64756 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
CV játékosok!

Tapasztalt valaki olyan hibát, hogy az auto pilot ellenére megy a hordozó világnak?

Először csak azt hittem, valamit elfelejtettem, de nem. Az utasítás ellenére a hordozó elindul egyenes vonalban, kanyarodás nélkül és ha figyelmetlen vagyok, bele gyalogol az ellenség lőtávjába.

Arra is gondoltam, hogy patch után, valami általam használt MOD lehet a hunyó, de kirpóbáltam MOD nélkül is és ugyanúgy előfordul a jelenség.

A legidegesítőbb az, hogy nem minden csatában. Rendkívül zavaró és bosszantó hibának tartom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64757 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az m gombal felhozott nagy térkép nézeten a pingelés kijelölheti véletlenül a ping helyét útvonalnak. Valamint ha felszáláskor van egy kis lag, a w gombot nyomva lehet hogy beteszi előremenetbe a CV-t, a gépek boostja helyett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64760 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Olyat tapasztaltam, hogy az auto pilóta hülyeségeket csinál de, hogy így előre menjen még nem. Szerintem is az lehet, hogy amint kiválasztod a squad-ot és nyomod neki egyből a boost-ot akkor még nem a repülőkre áll rá és előremenetbe rakod véletlenül a hajót. (Olyat szokott csinálni, hogy később adja be a képet a repülőkre és látom ahogy felszálltak a hordozóról, talán ez az a pillanat.) Ez csak egy ötlet, nem tudom mi lehet. Ha ez az előremenet inkább csata közepe-vége felé szokott lenni amikor nyomod neki és egy negyedes sebességgel akkor az gyanús. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64763 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem.

Félre értettetek.

A hordozónak látszik a térképen a kijelölt útvonal, amit megadtam neki. Csak annyi a bibi, hogy a hordozó nem arra megy, hanem egyenesen.

Nincs véletlen félrenyomás, stb. Ahoz már kicsit sok csatám van CV-vel.

Mint írtam is, patch után jelentkezett először, és autopilóta üzemel, a térképen jól látható a kijelölt irány. Ennek ellenére a hordozó előremenetben megy és nem fordul semerre. Sőt, ha hátramenetbe irányítom térképen, az sem érdekli. Kézzel persze szépen fordul, meg manőverezik, de az nem éppen elegendő.

És persze nem minden csatában jön elő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.441 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.