Csak egy gyors kérdés...

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64764 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Akkor viszont passz, ma nyomni fogom a lexivel, figyelek majd rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64837 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Csak feldobom újra a kérdést, hátha valaki olvasott valamit róla.

A probléma ugyan az, mint néhány napja. Pontosabban a 9.6 javítással jelentkezett először és a mostanival is megmaradt.

Egyszer csak gondol egyet a hordozó és nem arra megy tovább, amerre az útvonal vezet.

Ezen a képen nem tudom mennyire látszik, de egyáltalán nem arra szerettem volna menni.

Csata végéig annyira megvadult, hogy a bal felső sarokban kötöttünk ki a szigetek előtt. Mindegy volt merre forgattam volna, nem érdekelte a dolog.
Szerencsére a másik oldalon támadtak inkább így megúsztam a dolgot.
Végtelenül bosszantó és nem találok semmit, hogy mi okozza ezt.

Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Andurin77 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64838 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
mod?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64839 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Írtam korábban, hogy próbáltam MOD nélkül is.

Akkor is előjön.

Nem behatárolható a dolog, mert nem minden csatában és nem minden térképen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64840 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
A képen amit betettél annyit látok, hogy az első pont amit megjelöltél túl közel volt a hajóhoz, hogy kanyarral el tudja érni, ezért az autopilóta tolatással kedzte meg a manővert. Mást nem látok rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64841 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Épp ezért írtam, hogy nem lehet jól lefotózni a problémát.

Nem tudok olyan videót sem készíteni, ami valós időben streamel, vagy valami.

Állóképen meg ennyi látszik.

Azért írom mellé a magyarázatot.

Nincs korán lerakva az útvonal kijelölés. Ami annak látszik, hogy most a hajó tolat, az nem az. Már elhagyta a kijelölt irányt és megy egyenesen tovább. A kijelölt útvonal meg - jobb szó híján - nyúlik utána.

Nem mindenki CV játékos, ezért kicsit bővebben próbálom kifejteni.

Csata kezdetekor indítok egy rajt (nemzettől függ, melyiket), majd ezzel egyidőben máris mozgásra bírom a hordozót és ha van rá lehetőség én hátrafelé mozgatom, az ellenfél lőtávolától távolodva, mert néha érhetik az embert meglepetések.
Tolatni nem, mert a tervező csak rövid mozgást engedélyez, az és gyakran bugos. Vagyis fordulás és alapvonalhoz közelítés.
Közben teljes felderítés az arcvonallal párhuzamosan az első rajjal. Így látja minden csapattag, merre indul az ellenfél, hol vannak komolyabb összevonások, merre lehetnek a rombolók stb.
Az más kérdés, hogy többnyire leszarják a csapattársak és arra mennek, amerre épp kitalálták.
Felderítés után változtatom a hordozó helyzetét az ellenfél és a saját főbb erő mozgásához viszonyítva.
Soha nem megyek be közelre, szigetek védelmébe. Nagyon könnyen rajta lehet veszteni a dolgon. Én azt nem érzem jó taktikának.
Távolságot tartok a saját és az ellenfél főbb erői között. Sajáttól is, mert néha fura dolgot művelnek. Volt hogy megtorpedóztak, vagy csak szimplán belelőttek a hordozóba.
Folyamatosan számon tartom, hol és milyen irányban volt felderítve az ellenfél rombolói. Ha valamelyik hiányzik, azonnal megszólal a vészcsengő úgymond a fejemben és azonnal keresésbe kezdek. Főképp, ha percek teltek el a csatából és egy-több ellenséges rombolót még senki nem látott.
Természetesen útvonal változtatás, mert lehet, hogy már a torpedói úton is vannak.
Ahogy változik a csata helyzete, úgy igazítom hozzá a hordozó helyzetét.
Áttörési oldalon, illetve ha szellemi fogyatékosok közé kerültem, ahoz igazítom a mozgást. Első esetben arra az oldalra húzódom, míg második esetben elindulok az ellenféltől legtávolabbi sarok felé, miközben a legközelebbieket támadom. Így még van esély némi XP-t, kreditet gyűjteni.
Csata előrehaladtával követem a fő erőt, vagy a másik oldalon lassítom az ellenfelet. Közben felderítési határ közelében próbálok maradni a hordozóval, hogy rövidebb legyen a repülési út-idő.
Ha végkifejlet felé tartunk és az ellenfél hordozója menekül, próbálok elé manőverezni és Duel. Persze csak ha nem Graf Zeppelin az ellenfél.

Kicsit hosszú lett, de hátha így érthetőbb. Azon a képen, azon a helyen azért vagyok, mert elindult a felderítés én meg tettem egy rövid fordulót és a bal alsó sarok felé indultam....volna.
Mire a felderítésből elő kerültem, akkor vettem észre, hogy a hordozó szépen egyenesen haladva, becammogott középre. Ismét útvonal kiadása (ez látszik a képen). Ekkor tett egy rövid bal fordulót, majd figyelmen kívül hagyta az útvonalat és elindult a térkép széle felé egyenesen. Ott kiballagott majdnem a széléig. Sok szentségelés és újra rajzolás után meg elindult felfelé a szigetekhez. A bal felső szigetek előttig jutott, mikor vége lett a csatának.
Gyakorlatilag semmi irányítási utasítást nem fogadott el. Kézzel, a hordozót lehett irányítani, de elég sok dolgom volt, így nem nagyon jutott rá idő.

Nem tudom, így mennyire érthető a dolog. Képekkel nem lehet jól bemutatni, mint írtam. Replay, meg nem mutatja meg az útvonalat, úgy tudom.

Mint írtam, nem minden csatában és nem minden térképen jön elő. Nagyon fura és idegesítő hiba.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.423 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.