Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 10 hónapja #64061 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Ma volt WG részéről hiba belépésnél, de ezt elvileg megoldották most (fél 11 után volt gond pár embernél)


12:01 Nem tudták megoldani :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64065 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Írtam a supportnak, már amikor behozta az oldalt :D azt írták, hogy sajnálják és elvileg sikerült orvosolni a problémát ;) meglátjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64067 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Kérdés
Hello Urak!A játékban az acélt nem tudom átváltani szénre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64068 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Hogyha szenes dolgot veszel és nincsen annyi akkor az acélt váltja át. 10 acél 100 szén értékben ;) automatikusan átváltja, Te magad nem tudod megtenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64079 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Egy meglehetősen különös kérdéssel fordulok hozzátok. Minden bizonnyal nem olvastam el valamelyik frissítés leírását. Úgy tudom, hogy a füstfüggöny rejtekében rejtőző hajó azonnal felvillantja magát, ha a fölé repülőgépek érkeznek és a légvédelme elkezdi támadni azokat. Viszont az elmúlt időszakban a rombolók rejtve maradnak, miközben a repülőgépek hullanak a légvédelmük által. Ez miként lehetséges?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64080 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
"Official" választ nem tudok rá mondani, csak saját tapasztalatot.

Füstben üldögélő, pontosabban saját füstben üldögélő cirkáló, romboló nálam sosem látszik. Hiába megyek fölé. A légvédelme természetesen működik, ha a közelben repülő, vagy másik hajó világítja a rajomat és persze nem kapcsolta ki.

A légvédelmi tűz helyzetéből nem lehet sajnos megállapítani, hol a célpont. Csak radarral vagy hidróval látható.

Hiába szentségel a saját csapat, hogy dehát menjek CV rajjal és derítsem a füstöt. Nincs mit deríteni, legfeljebb csak a raj veszik el.

Van a WG- nek egy ilyen oktató, magyarázó videó sorozata. Esetleg azt javaslom, hogy az idevágó részt megkeresed és megnézed.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.400 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.