Csak egy gyors kérdés...

  • lordzsolt1
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 4 hónapja #61838 Írta: lordzsolt1
lordzsolt1 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez a küldikből nyert dublon dolgot kicsit erősnek tartom. Még a nagy kedvezményekkel is sok ezer kell hozzá, hogy tudj venni. Az, hogy kb havonta megdobnak 50 vagy 100-al az hozzá kevés. A lehúzásról meg csak annyit, hogy ugyanazokért a hajókért (gyakorlatilag egy fekete kamó a különbség) van képük több ezer forintot kérni. Igen, osztanak a küldik során de ez elenyésző és ezt is úgy adják elő, hogy a wg milyen nagylelkű.

Nem akarok megbántani senkit azzal, hogy nem tarom jó deal-nek egy hajóvételt, csak szerintem nem éri meg. (Egy hétvége alatt el lehet inni a Tirpitz árát, ha megveszed legalább megmarad és örömmel játszol vele) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61840 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ahm...
Nah..
Jó.
Rank 11 250 dubloon. Rank 1 2500.
Szuperkontik dobalnak olykor 1000-et. Meg az ilyen Twiccccses konténerek. Meg most is vágnak hozzánk.
CW-t meg sem említem.
Mindegy, hagyjuk.
Én vagyok a hülye.
Meg úgy általában ez egy cég dolgozókkal.
Akik esetleg fizetést is szeretnének.
De mondom. Hagyjuk.

Meg kb 100× leírtam.
Prémiummal időt veszel. Tudjátok, gyorsabb fejlődés.
Idő meg egyenlő pénz.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61845 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
CW ad goldot? Legalábbis nekem nem rémlik. Rank1, oh gosh, nekem nincs energiám annyi meccset menni érte, föleg ez a szezon valami borzadály :D

Amúgy ja, kárpótlásért van a küldi, én nem érzek itt behúzást ezért. Biztos nem veszi meg az ember külön a prémet csak emiatt, hogy "kapjon" dublont, Simsért meg főleg, mert annál kevesebb jár. Habár nekem egyedül Alaskanál furcsa a 100k free xp adás.



A t6 francia dd-nek (Aigle) csak azért van füstje mert a teljes ág kitalálása elött hozták be a játékba, ezért nincs gun reload boostere se pl. Amikor a t8-as prémet behozták, gondolom akkor döntötték el véglegesen hogy ez lesz a "minta". Le Terrible nem rossz azért, csak max sebességgel menjél, forgolodj párszor mikor rád lönnek és kb ennyi
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61846 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: CW ad goldot? Legalábbis nekem nem rémlik. Rank1, oh gosh, nekem nincs energiám annyi meccset menni érte, föleg ez a szezon valami borzadály :D
i


Ja, bocs, ott nincs.

De a lényegen nem változtat. rank 11-éert idén már 1000 dubit hozzánk ba.. dobtak. Türelmes játékosoknak 11 ezret.... és ez csak a ranked....
Azaz ez a xar játék idén minimum hozzám vágott 3-4 k dubloont, egy 6-os prémhajót, kb 2 hét prémnapot.
Ingyé'...
Csak játékkal szénért , free xp-ért van egy raklap prém ladik... Kicsit jobb játékosoknak acélért szintén. van mindenkinek egy 25%-os (ami valójában kb csak 20 % , mert armoryban drágábbak a hajók) kupon dubloon-os hajókra.
Azaz kb évente egy 8-as prém dubi hajó igenis összejön egy szerényebb játékosnak is.... Vagy nem kevés prémnap... Aki ezt nem veszi észre vagy vak, vagy hagyjuk.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61852 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem tavalyra gyűlt össze annyi ingyen doublon, hogy meg tudtam venni a Tirpitz-et, szinte csak ingame szerezhetőkből: ranked, napi shipment, egyes gíűjthető ládákból, illetve ritkán küldetésekből. Igaz minden karácsonykor vettem 1 közepes és 5 kis ládát, amiből jött egy kevés doublon, de a nagy része ingyen begyűjthetőből jött. Mondjuk kellett 3 év hozzá, de meglett. Iden meg vagy szerenséesebb vagyok, vagy jobban osztja a doublon-t a wg, mert már 4300-nál tartok, így T8-as nem jön ki, de ha végül berakják a VU-t az armoryba, akkor a kuponnal már talán meg tudom majd venni.
Közben szénért begyűjtöttem a Salem-et, a Aigle-t, és most a Bsyklawica-t, free-ből pedig meglett a Musashi. A karácsonyi eventekből eddig bejött mindegyik hajó, az év közbeniekből viszont csak 1-2, mert nincs annyi időm játszani vele (átlag heti 1-2 estét, 2-3 órát).
Szóval nem is sok játékkal is be tudtam szerezni elég sok prémium hajót (még úgy is, hogy Ranked-ben max 10-ig szoktam eljutni, ha játszok vele egyáltalán). Mellé még szokott esni egy kevés prémium nap is, amiket elég sokszor ki sem tudok használni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, Rallyefan81, Jaszon, lordzsolt1

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61864 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Karácsony alatt tuti besik még nem kevés. ;)
Szerintem nem is kell majd VU-hoz kupon.
De majd légyszíves írd meg. ;)

Most én írom, hogy végre valaki érti mit írtam. ;)

Szerk.:
PEF-et, Genovat, Aigle-t el is feledtem..

Hillre és Somersre nem volt időm...
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.455 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.