Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 4 hónapja #61806 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Kérdés
én is hasonlóan jártam de én super kontiból kaptam a multkor 8 as francia rombólót nagyon jó és gyors alapból 53-al megy,,na de kérem nííííííííííncs rajta füst :sick: :sick: :sick: :sick: így nem sokat ér

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61810 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
:lol: :lol:
Pont az a fhanszia rombolóknak a jellegzetessége, h füst nélküliek, s nagyon gyorsak. Állitólag jól lőnek... Szóval őket nem füstből kell használni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61826 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Kérdés
a 6 os prém rombin még van füst

leopardusz írta: :lol: :lol:
Pont az a fhanszia rombolóknak a jellegzetessége, h füst nélküliek, s nagyon gyorsak. Állitólag jól lőnek... Szóval őket nem füstből kell használni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61827 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Kérdés
valaki esetleg tudna segiteni a következöben,,,jó multkor mikor megváltoztatták a cv-játékmenetét visszaváltotam xp-ért,,na most visszavettem a 8 ast,, co-ban picit gyakoroltam,pár dolog megy de sokminden nem,,és itt körbenéztem de csak nagyon régi cv leírások vannak még a régi egyszerü írányításal kapcsolatos dolgok,,tehát azt szeretném kérdezni hol találok leírást mostani cv játékra,,pl: hogy lehet szétválasztani a rajt? bombával célbatalálni az istennek se tudok,,söt még ledobni se,, a rakétás és torpedó támadás az úgy ahogy megyeget,,majd begyakorlom,, és hogy van az hogy rombolón kivül semmit nemtudok szinte megközelíteni mert lelövik összes gépet,,pedig minden létezö dolog ki van húzva rajta ahol csak lehet,,köszi a választ ha esetleg kisegítene cv ügyben valaki :blush:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61829 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

reveszlaci írta: a 6 os prém rombin még van füst

leopardusz írta: :lol: :lol:
Pont az a fhanszia rombolóknak a jellegzetessége, h füst nélküliek, s nagyon gyorsak. Állitólag jól lőnek... Szóval őket nem füstből kell használni

Mert az őskövület. ;)
Később levették a flanszijjak, mert a füst csúnyává tette a bőrüket és több phalfüm fogyott..
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61830 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés

reveszlaci írta: valaki esetleg tudna segiteni a következöben,,,


Kövesd!

Sok mindenben mutat modern, jól használható megoldásokat.

Igaz, nekem például még hasonló találatokat sem ad be, mint neki, de hát így megy ez a YT celebeknél.

Toptier

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.367 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.