Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 4 hónapja #61784 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
tegnap megláttam este híreklnél h van olyan, így visszaléptem, majd újraindítottam a klienst mert armoryt nem akarta behozni...
hát.. a 2 sima ládából 4 shadow camo ÉS MEGINT 2 ISTENVERTE TYPE 59 ESETT, a prémből meg 35k free xp...

a 7 nap prém az megérős viszont, megvettem, most tartok így 54 napnál kb, cb-s 30nap + superconti másnap adott 14 napot majd a hibás WG kódok miatt kaptam még 7 napot XD (mikor az újaknak való kódokat bárki használhatta múlthéten) meg most az olasz tokeneket is prémnapra költöm, dupeokkal meglett a kapitány így a 3. hetes küldik végére... Xd (16 dupeom volt, gj WG...)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61787 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ma sikerült a Free Xp-s küldetés sort befejezni.

Az egyik ládában hajó volt.

Összességében meg kaptam 19 nap remiumot. Igaz, úgy terveztem, hogy decemberben nem játszom ezzel a játékkal, mert kicsit sok már belőle.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61793 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Kérdés
szerintetek nincs valami csalafintaság ebben a dologban?? ::::: látam egy videót nemrég egy orosz játék-müsörvezetö féle és a készítésbe is benne van,,na a következö néha felvillant az oldala játék útán és minden 10 es létezö hajó,,legujjab prémek,,400 millió kredit,,300 ezer dublon,,11 millió szabad xp--ezek voltak neki,,nem vagyok írígy de nemtudom hogy volt erre ideje ezt öszehozni,,ha 1-2 dolog ilyen full neki azt még elfogadom,de hogy enyire maxon legyen mindenbe ez kicsit furcsa nem??????? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: vagy milliomos és megvette a dublont és átváltott minden xp-t :pinch: :pinch: :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61794 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

reveszlaci írta: orosz játék-müsörvezetö féle és a készítésbe is benne van


Na vajon hogy lehet? :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61795 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés

reveszlaci írta: szerintetek nincs valami csalafintaság ebben a dologban?? ::::: látam egy videót nemrég egy orosz játék-müsörvezetö féle és a készítésbe is benne van,,na a következö néha felvillant az oldala játék útán és minden 10 es létezö hajó,,legujjab prémek,,400 millió kredit,,300 ezer dublon,,11 millió szabad xp--ezek voltak neki,,nem vagyok írígy de nemtudom hogy volt erre ideje ezt öszehozni,,ha 1-2 dolog ilyen full neki azt még elfogadom,de hogy enyire maxon legyen mindenbe ez kicsit furcsa nem??????? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: vagy milliomos és megvette a dublont és átváltott minden xp-t :pinch: :pinch: :pinch:

Tudod, mindenki egyenlő de egyes oroszok egyenlőbbek... :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61805 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Végre túl lettem a combat mission féle láda gyűjtésen.

Sajnos az utolsó ládákban sem volt számomra értékelhető dolog.

Kaptam 6k FXP-t és egy premium napot.

Közben cserélném vadonat új Sims B rombolómat, hasonló kategóriás csatahajóra, cirkálóra, esetleg hordozóra.

A romboló játék sajnos nem fekszik nekem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.417 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.