Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #61136 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Többrétű problémám van de nagy. Anno teszt szerveren végigszenvedtem ha jól emlékszem 6 hétvégét utána egy-két héttel kaptam egy De Grasset Rendben megvan a jutalom. Rá pár hétre kaptam egy küldit konténerben ugyanerre a hajóra. Feladat elvégezve 4500dublon helyett kapok 8m kr. Érdeklődök mindenki azt mondja dublont kellett volna kapni. Supportnak írok válasz azt a hajót nem is a tesztért kaptam hanem a fene tudja miért. MIÉRT NEM DUBLONT KAPTAM ??? Ismét írok hogy akkor hol a tesztes hajó. Válasz most FIGYELJETEK NAGYON : ÉN KÜLDJEK NEKIK LINKET HOL IGÉRTEK ŐK HAJÓT A TESZTELÉSÉRT ??????????????? Nézegettem a régi híreket de nem sikerül megtalálni a kiírást a jutalomra.Nekem ez nagyon durva. Mondjuk azt sem értem (jobban mondva sejtem) miért kel minden jutalomért jelentkezni miért nem kerül automatikusan a helyére. Dolgozol a munkahelyeden meló elvégezve fizetésért majd jelentkezz két hét múlva de csak hajnal 1 és 1.15 óra között átvehető. Ha nem mész igy jártál. Ha mégse jól fordítottam akkor én vagyok a hülye
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 7 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #61140 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Kérdés

Szete58 írta: Az az egy elsüllyesztett halászgőzös 14, ebből ötöt a Novara küldött az Adriába, a flottakötelék pedig még hetet megrongált. Ja és 57 mm-es ágyúkkal felfegyverzett hajókról beszélünk, amúgy meg a Darthmouth és a Bristol mióta halászgőzös?


És? Ez predesztinál egy -viszonylag jó- kötelékparancsnokot, hogy flottaparancsnok, államfő legyen?
Nem kell túl hypeolni. A történelem sok példájának egyike, amikor túlértékelnek valakit.
Az előbbi szerepben tudott teljesíteni, az utóbbiakban nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #61141 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
Mivel ez nem egy Horthy (+/–)-topic, elengedem a témát, javasolom, tedd Te is ezt! Köszönöm!

Ha valakit a téma érdekel, javasolom kiindulópontnak: tti.btk.mta.hu/images/kiadvanyok/folyoir...sz1993_1-2/sipos.pdf
Utolsó szerkesztés: 4 éve 7 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #61164 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Valaki került e mér feketelistára hogy lehet feloldani ha veszek prémkamut meg prémfiókot sok pízír akkor levesznek róla vagy elég türelmesen várni??????????????? Ha valaki nem értené a kérdést szivesen referálok.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 7 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #61165 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Csak csetelni nem tudsz vagy belépni se? A prém mondjuk egyiken se fog segíteni. Majd elmúlik valamikor (vagy nem). Az üzenetben szokták írni, ha nem akkor kérdezd a supportot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #61167 Írta: Fecke78
Fecke78 válaszolt a következő témában: Kérdés
Engem is oda raknak rendszeressen chat tiltás most kaptam vagy 1.5 hetet . Mondjuk nem is rejtem véka alá a véleményem kretén csapattársaimról-nak ....Aztán megy a reportólás a kis nyomik felnyomnak , én meg kussolok .....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.466 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.