Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 6 hónapja #61091 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta:

BacsaA írta: Az EU-ág szerintem is jó erre.

A Szent Istvánban az a pláne, hogy a legnagyobb, magyar gyárban épült hajó, (akkori) csúcstechnika, gyakorlatilag a technológiai szint mércéje volt (lásd még; magyar "narancs", távolba pisilő verseny, f*szméricskélés).

Én személy szerint bármely K.u.K. hajót szívesen fogadok, a Viribus Unitist meg már úgy várom, mint a Messiást. :)


A Prinz Eugen meg Horthy miatt lenne nekünk érdekes...


Hát, így most már tényleg csak a Tegetthoff hiányzik . :D

Egy a lényeg: végre jöjjön!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61092 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

BacsaA írta:

Rallyefan81 írta:

BacsaA írta: Az EU-ág szerintem is jó erre.

A Szent Istvánban az a pláne, hogy a legnagyobb, magyar gyárban épült hajó, (akkori) csúcstechnika, gyakorlatilag a technológiai szint mércéje volt (lásd még; magyar "narancs", távolba pisilő verseny, f*szméricskélés).

Én személy szerint bármely K.u.K. hajót szívesen fogadok, a Viribus Unitist meg már úgy várom, mint a Messiást. :)


A Prinz Eugen meg Horthy miatt lenne nekünk érdekes...


Hát, így most már tényleg csak a Tegetthoff hiányzik . :D

Egy a lényeg: végre jöjjön!


Biztos, hogy szolgált Magyar nem kevés azon is.

A 2. VH-s Német PE-t ( ami benne van ugye a játékban) Horthy felesége , Purgly Magdolna avatta fel/keresztelte meg:



Majd minden új parancsnoka jelentkezett Horthynál vagy, küldött levelet Horthynak... Ennyit arról, hogy milyen jelentősége volt a rangjának. Nyilván akkor már csak egy cím, de azt valahogy ki kellett érdemelni....

Az is érdekes, és sokatmondó , hogy ezt angol szövegű oldalakon leírják, Magyarul nem...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61098 Írta: Tankcsapda1_0
Tankcsapda1_0 válaszolt a következő témában: Kérdés, kérés...

ledgeri írta:

Tankcsapda1_0 írta: Sziasztok,

viszonylag új vok a WOW-on és némi segítségre lenne szükségem a célzás terén, mert úgy gondolom, hogy túl sok találatot kapok és túl keveset viszek be...bár ezzel mindenki így lehet... ;) Mi a leghatékonyabb módszer a találathoz, hogy mérjem fel, hogy mennyivel célozzak az adott hajó elé, milyen célzókeresztet használjak. A Shiftet és az Alt-ot használom, de példul az elé célzás távolságát sokszor csak találgatom és ilyenkor a szigetek is útban vannak...köszi :) .

Ha vizuális tipus vagy, akkor ajánlok egy ilyen videót megnézni
Ez még egy régi verziós wows, amiben talán benne is volt még az aim assist. Ha ezt nem is a szövegre figyelve, csak a történéseket figyelve végignézed talán bekattan, hogy mire kell figyelni, nekem ez az időszak segített, nekem bekattant!
Ha engem kérdezel, akkor az én listám aktuális játékban:
-Hullámok a vizen, a sebesség, és irány meghatározáshoz
-Füst a sebességre való kontrolhoz
-Ha ráviszem bármely célkereszt vízszintes részét, milyen szögben áll
-Ha rajta tartom a vízszintest, milyen ütembem halad alá/fölé
-Minimap, ami nagy (Num+/-) mutatja a haladási irányát, fordul-e csak egy picit is
-Mi a szituáció, lőnek-e rá, látja-e a DD-t akire reagál, ltja-e a torp bombázókat akire reagál? (ha fog várok, kezdjen bele [fusson pánik broadside, stb]
-Meg alapból szinte nem is azt figyelem, hogy hova lőjek, hanem már arra, hogy hol a neve, ikonja a képernyőn, így, ha átlőhető a sziget (felette, nincs hegy ikon a célkereszt mellett), akkor név alaján is kilőhetőek a dolgok, ha spot van rajtuk.
- BB-nél, vagy olyan hajónál amely lassabban lő, mint ahogy célba érnek a lövedékek, becsapódás előtt még Z-vel a lövedékre is ugorhatsz a kamerával, hogy lásd mekkora a szórásod, hova esik ha beadja, nem adja, stb


Köszönöm ledgeri a kimerítő választ és akkufúrónak is az infókat:) ..

Azért Hipper altengernagynak Jütlandnál lényegesen könnyebb dolga volt...csak a stratégián kellett dolgoznia... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61104 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés, kérés...
Azért volt mellette legénység ... mindenki 1-1 külön aggyal, és feladattal..
(Ezt bánom, mondjuk warthunderből kinézném, hogy nincs olyan komplex játék, amiben -mint ahogy armában 3 fős a tank- 10-20-100 fős a hajó, amibe kell az X ember a funkciók ellátásához...
Ha van olyan rally-s játék, amiben TS-en jön a navigátor, ha van olyan repülő-sim, amiben van légiirányító, mirt nincs valamilyen "nagy gép üzemeltető" game???)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #61110 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta:

BacsaA írta:

Rallyefan81 írta:

BacsaA írta: Az EU-ág szerintem is jó erre.

A Szent Istvánban az a pláne, hogy a legnagyobb, magyar gyárban épült hajó, (akkori) csúcstechnika, gyakorlatilag a technológiai szint mércéje volt (lásd még; magyar "narancs", távolba pisilő verseny, f*szméricskélés).

Én személy szerint bármely K.u.K. hajót szívesen fogadok, a Viribus Unitist meg már úgy várom, mint a Messiást. :)


A Prinz Eugen meg Horthy miatt lenne nekünk érdekes...


Hát, így most már tényleg csak a Tegetthoff hiányzik . :D

Egy a lényeg: végre jöjjön!


Biztos, hogy szolgált Magyar nem kevés azon is.

A 2. VH-s Német PE-t ( ami benne van ugye a játékban) Horthy felesége , Purgly Magdolna avatta fel/keresztelte meg:



Majd minden új parancsnoka jelentkezett Horthynál vagy, küldött levelet Horthynak... Ennyit arról, hogy milyen jelentősége volt a rangjának. Nyilván akkor már csak egy cím, de azt valahogy ki kellett érdemelni....

Az is érdekes, és sokatmondó , hogy ezt angol szövegű oldalakon leírják, Magyarul nem...


Elvitték a kistesót, hogy lásson már valami igazi hadihajót is; ne csak a Balatonon.
Le akarták kenyerezni, hogy könnyebben kezelhessék. Ennyi.
Horthy tenger és tengerészet iránti rajongására a németek és az olaszok is több alkalommal “játszottak rá”, előbbiek inkább ártatlan gesztusként hívták meg 1936 novemberében egy flottagyakorlatra, ahol 1918 óta először léphetett nagy hadihajó fedélzetére, utóbbiak meg a Zara-ra.
Nem sokkal a 2.bécsi döntés előtt hívták meg Horthyékat, rá akarták venni, hogy Mo.csatlakozzon Csehszlovákia elleni akcióhoz.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 6 hónapja SirHiggins által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #61111 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

SirHiggins írta: Elvitték a kistesót, hogy lásson már valami igazi hadihajót is; ne csak a Balatonon.
Le akarták kenyerezni, hogy könnyebben kezelhessék. Ennyi.
Horthy tenger és tengerészet iránti rajongására a németek és az olaszok is több alkalommal “játszottak rá”, előbbiek inkább ártatlan gesztusként hívták meg 1936 novemberében egy flottagyakorlatra, ahol 1918 óta először léphetett nagy hadihajó fedélzetére, utóbbiak meg a Zara-ra.
Nem sokkal a 2.bécsi döntés előtt hívták meg Horthyékat, rá akarták venni, hogy Mo.csatlakozzon Csehszlovákia elleni akcióhoz.


Itt valami galiba van...

Távol áll tőlem Horthy "sztárolása", de ha szerinted a szél fújta az ellentengernagyi rendfokozatot, lelked rajta. ;)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 6 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.444 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.