Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 11 hónapja #59921 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Kérdés
Most jöttem rá, hogy már csak egy darab kell a Royal Navy destroyer collectionhöz.
Ez elvileg még mindig gyűjthető? Mert a wikin nem szerepel a permanentek között.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59923 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Talán ládát is lehet venni szénből...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59924 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerintem majd berakják...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59939 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Van pár ujabb tizes hajóm, legendary nélkül, Hindenburg, GKurfurst, Yamato, ezekből melyikre érdemes rátenni a legendaryt és melyikre nem éri meg?
Na meg, tudnék venni 1 (EGY) legendary modult a multkori bizbaszokból, még két napig. Ezekből melyiken javitana, erősitene a legendás modulja a legtöbbet, mi a véleményetek, melyik legyen az? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59943 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Van pár ujabb tizes hajóm, legendary nélkül, Hindenburg, GKurfurst, Yamato, ezekből melyikre érdemes rátenni a legendaryt és melyikre nem éri meg?
Na meg, tudnék venni 1 (EGY) legendary modult a multkori bizbaszokból, még két napig. Ezekből melyiken javitana, erősitene a legendás modulja a legtöbbet, mi a véleményetek, melyik legyen az? :)


Én a yamatót ajánlanám, szinte csak erősít a hajón, kicsit lasabban forog de pontosabb, és yamamotóval elég jól lehet kezelni
a hindi tankosabb lesz, de elveszti a rejtőzködés modult, a goku pedig gyorsabban lő kb mindennel, de lassabban forgat és rövidebb lesz a lőtávja
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59946 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Kérdés
Miután a napokban kaptam 1-2 meghívót klánba, felmerült bennem a következő noob kérdés;
van értelme csatlakozni, úgy hogy teljesen hektikus, hogy mikor tudok játszani, illetve adott
esetben X-ideig nem is szoktam egyáltalán?

Egyáltalán van olyan klán nálunk, aki ilyen paraméterekkel is felvesz embereket?
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja SirHiggins által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.380 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.