Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 11 hónapja #59829 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
[Conqueror] randomban az bug volt hivatalosan, mert rankedre vagy hova lehetne viinni ezeket teszten, mostani 2-es verzóban ez javították, ahogy a repcsiken a futóművek vissza nem húzódását és az egy helyben álló propellereket s

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59834 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Ki mennyi tokent gyüjtött eddig és milyen taktikával? Nekem ugy 700 körül van asszem (volt véve 3 láda, azt is beszámitva)
Mindig a győztes oldalra álltok h megkapjátok a győzelmi bónuszt, vagy maradtok a egyik oldalon? Bár, h jól látom, most az egyik oldalnak hűséges maradni nem jár semmi nyereséggel, mindössze emlékászlót adnak érte :silly: ...
Uye, ha előző nap nyert az oldal, akkor magasabbak a pontszintek, ergo többet kell jáccani, de több token is jár érte...
ÉS, mikor már extreme a nehezités, meg bónusz, akkor biztos h a másik oldal fog nyerni, hisz háromszor annyi pontot kapnak az ott levők.
Lehet az a legjobb strat, h mindig a bónuszos oldalra, az előző napi nyertes oldalára lépni be, kivéve mikor már extreme a helyzet, akkor átlépni a másikra.... :unsure: Asztán köv nap vissza, eddig legalábbis mindig visszaálltak a baloldalra a népek.
Kiváncsi vagyok most h meglesz a 20 nap győzelem egy oldalon, a tömeg átvándorole jobbbra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59836 Írta: Tengerjáró
Tengerjáró válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv,

nekem ~140 csata alatt 840 jött össze, oldalválasztással nem szoktam variàlni, mindig a bal oldalit választom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59837 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Minden nap a normál nehézséget választottam. Fogalmam se nincs mennyi token jött össze. Minden nap vettem belőle- 1-2 ládát... amiben gyakorlatilag nem volt semmi hasznos a szénen kívül.

Azt meg elköltöttem tegnap egy Aigle rombolóra, amiről kiderült, hogy olyan mozgékony, mint egy cirkáló.

Jó lett volna, ha kicsit korábban tájékozódok.

Kikötőben elfér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59838 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
wiki.wargaming.net/en/Ship:Aigle :P
Amugy nem rossz rombi, erőset ütnek az ágyúi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59843 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: wiki.wargaming.net/en/Ship:Aigle :P
Amugy nem rossz rombi, erőset ütnek az ágyúi


Első szenes vételem volt. Majd vertem is a fejem a falba, amikor kb. annyi hiányzott a Musashihoz, mint amit az Aigle-re ráköltöttem, de azt meg kivették... :unsure: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.418 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.