Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 11 hónapja #59768 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Csak kár ,hogy nincs sok 19 pontos kapitány, 15 pontost kevésnek érzem néha

Én simán áttettem a rankedre szánt hajóról a 19 pontos kapitányt :) A fullos átképzés ingyen volt a másik hajóra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59769 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én is azt csináltam, de yueyangot pl megvettem és arra nem volt már sajna ilyen hajó (nem jelezte, hogy lett volna), na mindegy, 15 pont s több, mint a semmi, jöhetne a 2. rész

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59771 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Trucker39 írta: Tessék:


Trucker!

Köszi a gyors válasz. otthon meg is tudtam hallgatni a feltett videót. És így csak késő este csapódott le, hogy ez Angolul van. Márpedig az én Angolom = -1. Megpróbáltam kihámozni valamit. De a Backspace, jobb egérgombon g, ó és a - kívül nem volt többre energiám, figyelmem.
Ebből a Backspace nem hatott a replayra (pedig ezt a gombot jól érthetően többször is emlegeti), de a jobb egérgombbal már legalább ki tudtam lépni az eredeti nézetből. A g, ó és a - nem hat a lejátszási időre. (Az utóbbi két gombot lehet hogy csak keresés [nyomogatás] közben találtam, és nem a videóból lestem.)

Szeretnélek kérni titeket, hogy jó magyarsággal írnátok meg azokat a gombokat, amelyek gyorsítják/lassítják a lejátszást, illetve bizonyos időközzel léptetik. (Maguk a gombok is elegek, majd kiválogatom őket. Csak működjenek!)
Tényleg a videóban többször említett Backspace gombnak milyen változást kellet volna előidéznie a replayon? Mert én nem érzékeltem semmi féle változást...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59772 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Akkor így mutatom. Erre elegendő egy translate google-t rá engednek, ahol nem érted.

Idézet a Wows Wiki-ből:

"Controls
Pause the replay = Spacebar
Increase replay speed = Up-arrow
Decrease replay speed = Down-arrow
Skip forward 20 seconds = Right-arrow
Skip forward 40 seconds = Ctrl + Right-arrow
Go to the end of battle = End
Go back 20 seconds = Left-arrow
Go back 40 seconds = Ctrl + Left-arrow
Go to the start of the battle = Home
Toggle camera lock (between looking around freely and fixed in the same direction as the player did) = Left mouse button.
Prt Scr = Take a screenshot, which goes to the folder .../World_of_Tanks/screenshots"
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59775 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Trucker39 írta: Akkor így mutatom. Erre elegendő egy translate google-t rá engednek, ahol nem érted.

Idézet a Wows Wiki-ből:

"Controls
Pause the replay = Spacebar
Increase replay speed = Up-arrow
Decrease replay speed = Down-arrow
Skip forward 20 seconds = Right-arrow
Skip forward 40 seconds = Ctrl + Right-arrow
Go to the end of battle = End
Go back 20 seconds = Left-arrow
Go back 40 seconds = Ctrl + Left-arrow
Go to the start of the battle = Home
Toggle camera lock (between looking around freely and fixed in the same direction as the player did) = Left mouse button.
Prt Scr = Take a screenshot, which goes to the folder .../World_of_Tanks/screenshots"

Most már csak az a kérdés hogy ezek a gombok mért nem működtek nekem a replaybe?
Mivel a WOT-os gombokat végigpróbáltam... (Na jó a Ctrl+ kombinációkat kihagytam.)
Más is találkozott hasonlóval visszajátszásnál?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59776 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés
Trucker-től (mindenkitől) meg külön bocsánat, mert ezt a Wows wiki-be tényleg illet volna megtalálnom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.389 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.