Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
5 éve 4 hónapja #56198 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Mondjuk a MOBA érzetet még az erősítené, ha több hajófajta lenne, és egy fajtából csak egy mehetne egy csapatba. Vagy mint a most oly divatos heroeshooterek esetében.

Bőven lehetne egyedi hajókat létrehozni ha már ennyire elmentek fantasy-ba a fogyócikkekkel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56202 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

hadtjuk írta:

ledgeri írta: Hát ja, a játékmechanikai kiskaput nem az azt kihasználó csinálta, hanem a mechanika készítője...

Ebben igazad van, de azért bosszant, hogy a legkedveltebb hajómat kivonták a TB-ből...
Az igazat megvallva, már azt is visszaélésnek éreztem, ha két Steel rat került egy csapatba és egymást között növelgették a fogyó cikkeket.. Most se érzem ha van két Kiev és két Benson akoor mért hajófajtánként válogatja őket egy csapatba,,,

Ez az oldal érthető!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56208 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

ledgeri írta:

hadtjuk írta:

ledgeri írta: Hát ja, a játékmechanikai kiskaput nem az azt kihasználó csinálta, hanem a mechanika készítője...

Ebben igazad van, de azért bosszant, hogy a legkedveltebb hajómat kivonták a TB-ből...
Az igazat megvallva, már azt is visszaélésnek éreztem, ha két Steel rat került egy csapatba és egymást között növelgették a fogyó cikkeket.. Most se érzem ha van két Kiev és két Benson akoor mért hajófajtánként válogatja őket egy csapatba,,,

Ez az oldal érthető!

Bocs!
Kicsit siettem az írással.
Megpróbálom javítani...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56210 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Atyám, 1v3 szitu a csata végén Xd Nemtom Scarab mennyire számítana OP-nak, csak a végére volt 1-1 fogyócikkem







Melléklet:

Fájlnév: 20181217_1...wsreplay
Fájlméret:2,106 KB



Aztán meglett a Rasputyin, első meccsen 34k dmg- mindenki engem lőtt, mert a csapatom szokásosan leghátul próbál valamit csinálni, mikor ez a játék nem a campelésről szólna...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56211 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
A Scarab nagyon is jó hajó. Ami jó benne, hogy nem vagy nagyon rászorulva a többiekre, DD-CL vadászatra bőven ideális, sőt, még CQC helyzetekben is megállja a helyét a 15 másodperces torpedóinak és sebezhetetlenséget adó fogyócikknek hála.

Hétvégén nekem is volt olyan meccsem vele, ahol beúsztam egy Rasputin és két Leviathan közé majd jobbra balra torpedóztam őket. Eredmény, 3 kill belőlük, de persze végül az utolsó Levi kilőtt, mielőtt az áradásom elvitte őt is. Másik meccsen egy DD-t vágtam vele ketté és egy Levit süllyesztettem el torpedókkal. Plusz a blindre ellőtt 15 másodperces 9km-es torpedók is be tudnak hozni 1-2 meglepetés killt.

Rasputinnal az a gond hogy a 14km táv kicsi, na persze nagyobb, mint a Scarab 12km-je, de a Levik és Ootok bőven túllövik és persze a 200k hp miatt dmg farmnak nézik. Az öngyógyítása kb nulla, az ellenfél fogyócikk használat akadályozása ér még valamit tőle, de csak ha tényleg jól ki tudja használni a csapat, ami nem jellemző. Így rendszerint én csak akkor nyomom el ha egy piros hajót annyira leamortizáltam már, hogy a következő sorozattal ki tudom szedni, akkor előtte benyomom, hogy ne healelje fel magát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56231 Írta: deaxus
deaxus válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Na,ezt a Prinz Eitel csatahajót sem kell megszereznem.Csak bizonyos hajókkal lehet teljesíteni a küldisorok végét,és persze nekem abból három el sincs kezdve.
Amúgy korrektnek tartom a feltételeket,már csak a küldetések ne legyenek szívatósak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.257 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.