Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
5 éve 3 hónapja #56232 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Most a reward hajókra gondolsz, hogy tudod mely ág kellene?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56234 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

deaxus írta: Na,ezt a Prinz Eitel csatahajót sem kell megszereznem.Csak bizonyos hajókkal lehet teljesíteni a küldisorok végét,és persze nekem abból három el sincs kezdve.
Amúgy korrektnek tartom a feltételeket,már csak a küldetések ne legyenek szívatósak.


A kampányban szereplő hajókat ingyen megkapod a spéci festéssel+kikötőhellyel+3pontos kapitánnyal együtt, nem azokkal kell lekezdeni/befejezni őket.
Az egyetlen kikötés, hogy az egész kampányt tudod csak a Prinz Eitel-lel elkezdeni. Ergo amíg nem szerzed meg a küldetésekkel, vagy veszed meg a boltban, addig nem tudsz nekiállni a kampánynak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: deaxus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56235 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

deaxus írta: Na,ezt a Prinz Eitel csatahajót sem kell megszereznem.Csak bizonyos hajókkal lehet teljesíteni a küldisorok végét,és persze nekem abból három el sincs kezdve.
Amúgy korrektnek tartom a feltételeket,már csak a küldetések ne legyenek szívatósak.


Nem scenario lesz, hanem kampány. ;) yan, mint a tavalyi DoY-os. Ott is volt ilyen opció emlékeim szerint.
A 6-os hajókat az egyes sorozatok mellékszálaként tudod kiszedni, csak Prinz-el.
Magát a hajót meg tudod szerezni. Ha lesz időd a játékra. ;)

De kettőt kell aludni és kiderül.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: deaxus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56236 Írta: deaxus
deaxus válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Aha,értem.Így egészen más a leányzó fekvése.
Köszönöm az infókat.

Itt jön elő ismét,amit Hadjuk kapitány régebben írt: jó lenne ha magyarul lenne ez az egész,mert én ezt fordítottam le. :)

Bár így sem valószínű,hogy sok időt akarok szánni rá,mert tegnap óta Subnautica fan lettem.Az most nagyon leköt.
Ha érdekel valakit,most ingyen megszerezhető bárkinek,aki csinál egy fiókot az Epic Gamesnél.Dec 27-ig él ez a lehetőség.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja deaxus által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56323 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

deaxus írta: Aha,értem.Így egészen más a leányzó fekvése.
Köszönöm az infókat.

Itt jön elő ismét,amit Hadjuk kapitány régebben írt: jó lenne ha magyarul lenne ez az egész,mert én ezt fordítottam le. :)

Bár így sem valószínű,hogy sok időt akarok szánni rá,mert tegnap óta Subnautica fan lettem.Az most nagyon leköt.
Ha érdekel valakit,most ingyen megszerezhető bárkinek,aki csinál egy fiókot az Epic Gamesnél.Dec 27-ig él ez a lehetőség.


Jó is a Subnautica 1-2 végigjátszásra, de utána nekem már nem tudott újat mutatni. Így mellette bőven volt időm itt hajókázni. És lehet neked is érdemes, már csak a hópihés event miatt is. Nem kevés szén gyűjthető amiből lehet hasznos hajókat vásárolni és még csak nem is kell meggebedni a farmolásában.

Éppen most az Aegis van terítéken az Op-ok között, de a redditen már brainstormolnak hogy valamit megint hegesztettek rajta, mert találatonként +1 gyújtása van az ellenfélnek, így hamar leégetnek bármilyen hajót.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: deaxus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56326 Írta: deaxus
deaxus válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Palánta írta:

deaxus írta: Aha,értem.Így egészen más a leányzó fekvése.
Köszönöm az infókat.

Itt jön elő ismét,amit Hadjuk kapitány régebben írt: jó lenne ha magyarul lenne ez az egész,mert én ezt fordítottam le. :)

Bár így sem valószínű,hogy sok időt akarok szánni rá,mert tegnap óta Subnautica fan lettem.Az most nagyon leköt.
Ha érdekel valakit,most ingyen megszerezhető bárkinek,aki csinál egy fiókot az Epic Gamesnél.Dec 27-ig él ez a lehetőség.


Jó is a Subnautica 1-2 végigjátszásra, de utána nekem már nem tudott újat mutatni. Így mellette bőven volt időm itt hajókázni. És lehet neked is érdemes, már csak a hópihés event miatt is. Nem kevés szén gyűjthető amiből lehet hasznos hajókat vásárolni és még csak nem is kell meggebedni a farmolásában.

Jaja,azt a hópihés témát megcsinálom,az tényleg ajándék,de a németes event az bőven felejtős lesz nekem.
Amúgy szerintem nagyon kevés játék van,ami 1-2 végigjátszás után mutatna valami újat.Nekem most új a Sub,és képes volt órákra a gép el szegezni egyhuzamban,ami nálam nagy szó.Hiába..öregszik az ember.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.289 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.