Szégyelem magam

Több
8 éve 3 hónapja #12230 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Trucker39 írta: Az utóbbi érveddel egyet értek. Régebben úgy volt, ha jól emlékszem hogy volt egy premium tank, hajó, amit meglehetett venni, de arra külön felhívta a WG a figyelmet, hogy gyengébb képességű, mint a kifejleszthető, tier-ben azonos társai. jelenleg én nem így látom a dolgot. Lehet vitatkozni, főleg a premium tulajdonosok részéről, de aki a másik hajót terelgeti, az bizony úgy érzi, hogy a permium hajók bizony erősebbek sok esetben a többinél.


A kapitányon múlik. Lásd hátul, szikla mögött kempelő Tirpitz vagy fél csapatot bedaráló Fujin. Egy hajó csak annyira OP mint a kapitány.. Yamatora is mondják, hogy OP, de láttam mind a két oldalra példát tőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12235 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
hát valamit csinálhatna a cég a célzó modok ellen legalább...
bár manőverezéssel nem túl sokat ér, de azért mindenki megy egy kicsit egyenesen is..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: stevedoki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12245 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

vcsaba1968 írta: A jogosulatlam elönyröl meg anyit:amig pénzért vet hajok vannak a játékban addig senki nem beszéljen jogosulatlan elönyröl.(Menyivel becsületeseb hogy valaki fizetet azért hogy elönyt szerezen ?)


De skillt nem adnak vele. raktam már fel képet. Olyan OP csapatban voltam...
4 Tirpitz, 2 Atago (én kivételesen Myokoval nem Atagoval). A másik csapatban volt egy Atlanta.
Találd ki melyik csapat kapott ki...Igen, a mi csapatunkból a szakaszoló 3 Tirpitz elhullott a 6. perc elteltével. Ennyit arról, hogy előnyhöz jutsz ha vásárolsz. Nem elég a pénz. (és itt most mod nélkül beszéljük, nuku célzás segítő)

reméelem berakja a videót, ennyit arról, hogy a pénz elég:
www.facebook.com/147454795275197/videos/...12817956054/?theater
az első fél perc után az utolsó félpercre tekerve rájössz, hogy hiába van pénzed luxusautóra, nem mindent vehetsz meg (korházi kezelést ki tudod fizetni...)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja AtuqShaman által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12247 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Ez a motoros videó mondjuk rossz példa. Itt a motorosok a balfaszok, a sofi meg bepánikolt.. Ami érthető

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12249 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Get200 írta: Ez a motoros videó mondjuk rossz példa. Itt a motorosok a balfaszok, a sofi meg bepánikolt.. Ami érthető


Bepánikolt, hogy nem tud továbbhaladni az úton mert elállta száz motoros, ezért inkább áthajtott rajtuk, mert ő egyedül volt? Érthető?!
Na szégyelld magad.

A példa annyiból jó(amit mondtam is), hogy: hiába van pénz, hogy megvegyél egy autót vagy prémium hajót, tudást/észt nem veszel vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hónapja #12251 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Abban teljesen igazad van ha valaki hülye a játékhoz azon nem segit a prémium hajo,de legyünk öszinték akor a segitö modok sem sokat javitanak a helyzeten.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.