Szégyelem magam

  • vcsaba1968
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja #12202 Írta: vcsaba1968
Szégyelem magam téma létrehozva vcsaba1968 által
Ezt az erdmény célzás segitö moddal értem el :( de az élmény... :woohoo:







a legcsunyáb hogy valaki adot egy dicséretet a csata után copy.com/viz6fS3PorwNXyhD Eddig egyetlen olyan eredményt nem raktam fel amit segitséggel(aimbot) értem el de ez akora hogy megosztom.
u.i.TÉNYLEG NAGYON SZÉGYELEM
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12206 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Nem örülök neki. Sem a topic-nak (burkolt reklám), sem az eredménynek. Számomra azt igazolja, hogy jelentősen javíthatja egy átlagos játékos teljesítményét. Egy jobb játékosnak is meg könnyítheti a dolgát. Az összes többinek - aki nem használja - meg jelentősen megnehezíti. A csapattársaknak azért, mert mire találatot érne el, addigra a segédprogramos játékos kiszedi előle a célt, az ellenfélnek meg azért, mert jelentős hátrányba kerül.

Ezt hívják jogosulatlan előny szerzésnek szerintem.

Bizonyára lehet jól szórakozni ilyennel, de bele kellene gondolni, hogy mi lenne, ha alapból benne lenne a játékban. Komoly felháborodás volna a dologból. Érdekes módon nem a "mezei" egyszerű játékosok háborognának elsősorban, hanem azok a "profik", akik már hosszú ideje használják és így a többiek rovására értek el jelentős eredményeket.
Szerintem úgy könnyű profinak lenni, ha az ellenfél nem tud visszalőni. Itt természetesen az azonos körülményeket értem.

Eltűnnének, vagy jelentősen megritkulnának a cirkálóval játszók, jelentősen csökkenne a rombolós létszám is. Gyakorlatilag minden olyan hajó típus megfogyatkozna, aminek nincs páncélja, kevés a HP-ja és nem tud HP-t visszatölteni. Mi értelme lenne olyan hajóval menni, amit gyakorlatilag egyetlen sortűzzel kiszednek?
Igen, a rombolósok is megfogyatkoznának, csak a legfanatikusabbak maradnának meg, hiszen elég egyetlen hiba és a segédprogrammal ellátott játékosok folyamatos találatokat érnének el a rombolókon, aminek ehhez nagyon kicsi a HP-je.
A végére maradnának a csatahajók meg a hordozók. Elég egysíkú és unalmas lenne a játék.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #12218 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
A topikot azért nyitotam hogy ide olyan dolgokat lehet felrakni amit elkövetünk a játékban de nem vagyunk rá büszkék.
Nem érzem ,hogy reklámoznám a segitö mödök használatát de ha igy lenne akor:
SENKINEK SEM AJÁNLOM MERT POFÁTLANSÁG ÉS NEM BECSÜLETES A TÖBBIEKEL SZEMBEN.
A jogosulatlam elönyröl meg anyit:amig pénzért vet hajok vannak a játékban addig senki nem beszéljen jogosulatlan elönyröl.(Menyivel becsületeseb hogy valaki fizetet azért hogy elönyt szerezen ?)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12220 Írta: Lajler
Lajler válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
az, hogy valaki vesz hajót, az nem becsületesség kérdése szerintem. Simán csak üzlet. Inkább erre költök egy keveset, minthogy eligyam stb..

UI: Ez magán vélemény
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12221 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Az utóbbi érveddel egyet értek. Régebben úgy volt, ha jól emlékszem hogy volt egy premium tank, hajó, amit meglehetett venni, de arra külön felhívta a WG a figyelmet, hogy gyengébb képességű, mint a kifejleszthető, tier-ben azonos társai. jelenleg én nem így látom a dolgot. Lehet vitatkozni, főleg a premium tulajdonosok részéről, de aki a másik hajót terelgeti, az bizony úgy érzi, hogy a permium hajók bizony erősebbek sok esetben a többinél.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #12222 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Lajler írta: az, hogy valaki vesz hajót, az nem becsületesség kérdése szerintem. Simán csak üzlet. Inkább erre költök egy keveset, minthogy eligyam stb..

UI: Ez magán vélemény

Mindenkinek szive joga mindkettö de itt az esélyegyenlöségröl beszéltem.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.259 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.