Szégyelem magam

Több
8 éve 3 hónapja #12253 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

AtuqShaman írta:

Get200 írta: Ez a motoros videó mondjuk rossz példa. Itt a motorosok a balfaszok, a sofi meg bepánikolt.. Ami érthető


Bepánikolt, hogy nem tud továbbhaladni az úton mert elállta száz motoros, ezért inkább áthajtott rajtuk, mert ő egyedül volt? Érthető?!
Na szégyelld magad.

A példa annyiból jó(amit mondtam is), hogy: hiába van pénz, hogy megvegyél egy autót vagy prémium hajót, tudást/észt nem veszel vele.


Nem! :)
A sztori úgy kerek, hogy a faszi normálisan haladt amikor a falka utolérte. Közben ment a rajoskodás, egykerekezés meg hasonló ügyeskedések. Az egyik miközben oldalrafordulva nézegette, hogy mit csinálnak a haverok besodródott a kocsi elé. A kocsi fellökte, a motoros leugrott és igazából anyagi kárral véget is érhetett volna a dolog. (Az autós nem látta, mivel vagy 20 motoros rohangált körülötte és egyszerre nem tudsz ennyi felé figyelni - a vétkes meg átsodrodik, aki elötte haladt kb az A oszlop takarásában). DE! A baleset miatt mindenki megállt és kurvagyorsan kurvasokan vették körbe az autót. Ordibálva, mutogatva, meg az autót ütögetve. Az autóban a faszin kívül még ott ült a felesége meg a párhónapos gyereke. Erre bepánikolt (engem sem nyugtatna meg, ha egy csapat ember höbörögne az autóm körül) és gázt adott..
Az esetről készült videó más szemszögből is. Meg rendőrségi jelentés és ujságcikk.. Azokat is el kéne olvasni mielött "köcsögölsz"
Én is motorozom de ebben a szituban valószínüleg ugyanígy cselekedtem volna..
Olaszliszkát gondolom nem kell említenem, meg a többi hasonló esetet.. (Pl erdélyben a meglincselt motoros)

A prémium cuccokban egyetértünk :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12258 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Én a második poszt által vázolt spekulált lefolyással nem értek egyet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12261 Írta: stevedoki
stevedoki válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Nem tudom magasabb prémium hajók milyenek. Nekem csak Tier 5-ös van (Murmansk, Gremiashchy meg az ajándék Tier 4 Arkansas beta és a két Tier 2-es ajándék Emden és Albany.)
Nézzük akkor: Emden és Albany vicc hajók, nem adom el őket mert minek, inkább különlegesek.
Tier4, na itt talán lehetne egy kis aprót keresni, mert alacsony Tier, de nem a legalja. Sokk az új játékos vagy simán hülye. (Ez mondjuk időnként lehet teljesen hátrány is, ha az MM úgy akarja.) Arkansas beta... Egy nulla légvédelemmel és rotakapagép motorral ellátott Wyoming igazából. Nagyon drága felszereléssel és jól képzett kapitánnyal ha a random is úgy akarja, lehet vele keresni. Kötél idegek kellennek hozzá, és hordozó és romboló mentes csata. Egyértelműen rosszabb a normál kifejleszthető társánál. Oké, ajándék volt. :whistle:
Tier 5: Murmansk, rá illet a megjelenésekor amit írtok, hogy egyértelműen jobb a normál testvéreinél. Mindenkit megnyugtatok, ennek vége. Nyugodtan neki lehet menni Furutakával is, nem kell beszarni a Murmansk sok ágyújától,néhány AP célozva a parancsnoki híd alá.. (Ez a testvéreire is igaz, Omaha stb.) Az egyéb nerfek (fordulás, gyorsulás) mellet páncélja is eltűnt. Szemből is hajlamos detonation medál megszerzésére, sőt, itt talán mégjobban, a cél itt is a parancsnoki híd alja.. Jelenleg igényli a magasan képzett kapitányt, és az értelmes játékost. Ekkor hajlamos keresni, de messze van már a nyár, amikor egy pénzjegy nyomda volt. Az átlagkeresete visszaesett, mivel ma már ritkák az olyan körök amit a videómban is mentem vele.
Gremiashchy: Nos ő kakuktojás. Elméletileg jobb, mint a normál testvére, a Gnevny, azonban mégsem. Nincs prémium MM-je, okos játék kell ehhez is, és nagyon előre gondolkodni. Rugalmatlan a lassan forgó ágyúk miatt, így gunboatként sem a legjobb. Lehet vele keresni, jelenleg nem kapható, ritka is ma már. Nem OP hajó, ahhoz vagy amerikai módra forgó ágyúk kellenek, vagy japános camoflage. Egyik sincs neki.. Néha azért megjáratom a hajócsavarokat. ;)

Amit szerintem Ti éreztek, hogy mégis jobb, az abból adódhat, hogy sokat megy vele a tulajdonos, mert kell kredit ebben a játékban is, és pont ezért: ISMERI A HAJÓT, ÉS BAROMI JÓL KÉPZETT KAPITÁNYA VAN. (Meg a felszerelésre is hajlandó költeni. Fogyóeszközre is.)

Egyébként meg egy "titkos" tipp mindenkinek prémium hajóra "ingyen", ha tudsz és szeretsz Rombolóval játszani.. Veszel egy Tier4-es Isokaze-t. Veszel hozzá egy új kapitányt kreditért. Teszel camoflage festést, felszerelésnek még egy torpedó és meghajtás módosítás egyest. Kapitánynak van egy elosztható képesség pontja, azt kiosztod a hatodik érzékre. Fogyóeszközök közül pedig a füstgenerátort az ingyenes helyett a fizetősre cseréled, és kész. Most van egy hajód, ami egy assasin.. és körönként nettó 80-100 ezer kreditet add, élvezetes játék mellet normál fiókkal. Ritkán mész magas tierben, ha mégis, nem baj, mert a Fuso és NM csak többet ér.. :evil: Csak arra figyelj, mindig 6km távolság meglegyen, láthatatlan vagy. Nem kell belemenni ágyúharcba! Kerüld el. Csak, ha elkerülhetetlen vagy annyira kevés az ellenséges hajó HP-ja és így szerezhetsz egy kill-t. Van 3*2 torpedód ( belehet ám vele teríteni a vízet), ami 30mp-es töltési idővel rendelkezik, 7km-es a hatótávja, és ami a legjobb, gyors! (68 csomóval mennek a torpik) Ez a játék általam ismert legjobb rombolója. Vannak még jók, de a legjobb ez. Mindenkinek kifejleszthető! Belesem merek különben gondolni, mi lesz ha meglesz rá az 5ös szintű kapitányi képesség, az álcacsökkentő.. Ha jól számolom 5.4km alatt vesznek majd csak észre.. Az ilyen gyors torpedókkal nagyon halálos lesz. :)

És Vcsaba ez egy hülye ötlet volt. Mármint kirakni ide, egyrészt reklám, másrészt ban mikor jön? Önmagad ellen tetted közzé a bizonyítékot. Nem volt ez így jó ötlet.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja stevedoki által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Doktoruur, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12263 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

ledgeri írta: Én a második poszt által vázolt spekulált lefolyással nem értek egyet.


mármint Trucker posztjával ?

a cirkálókat szerintem nem viselné meg az aimbot,rombolót egyáltalán semennyire se, a csatahajó nagyobb vesztesnek tűnik sokkal, az lassabban tud kitérni,

mondjuk 3 skillpontos kapitányt lehet venni 25 forintért, de ha nem, akkor 4-5 meccs után 3 pontos.
és onnantól meg szól a kapitány, hogy fordulj...

ettől fuggetlenul nem vitás, hogy sokat javulhat egy átlagos játékos eredménye, akkor már jobb lenne ha agyura is lenne gyari "aimbot" ahogyan egyebkent torpedora van ugye :)

a video meg jogos, ugyertem 100 motoros egyutt eleg veszelyes, es akik az elejen voltak azok jo esellyel tenyleg nem is lattak mi tortent, mi miatt gurult el az autos gyogyszere, csak azt lattak hogy jon egy szemetlada...

remellem nagy baj nem lett amugy belole, hol lehet utananezni mi lett a vege ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12265 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

stevedoki írta: Sokk az új játékos vagy simán hülye.


Az utóbbi inkább és nem csak a T4-ben van így és ez az ami sokk. :P

T4-ben Izyaslavval szerzem a kredit javát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12268 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Azért az a skill se ér sokat, olyan szempontból, hogy nem jelzi honnan jön a lövés, nem? Egy cirkálómon se használom, pl clevelandeknél, vagy távolabbról lövő gyorstüzelőknél elég szépen kiakadna. Én maradok a 6. érzék mellett, láthatatlan rombolóknál jól jön.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.243 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.