Prémium csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja #49456 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Nem egy op hajó, de lehet vele elég jól birni, gyujtani is tud ha kell. szerencsém volt az este vele, nemigen rakott fel +2be. A sebezz 60ezret csatahajóba missziót is kapásból sikerült vele teljesiteni
hmmm, ha 5 seccel kisebb lenne a töltésidő, szép is lenne... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49461 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
60k-t? Nem 50k, ha az első kampányosokban nézzük? :P (most csinálta meg, 2. körre lett meg, elsőnél benéztem egy fushun torpedótöltését és várt egy csomaggal :unsure: )

Én valahogy nem érzem OP-nak, KGV-nél egyedül az AA-ja jobb asszem, de az is érdekes, 1. meccsen vele ma rám jött egy Indepence bombázó raja, csak akkor szedtem le kapásból 4 gépét mikor 1km-re volt, aztán az 5. eltalált, kigyújtott, majd az is repült, ok system....
Gyújtást meg megadja vagy nem, az is full random, még ezzel a 45%-kal is vagy mennyi van neki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49490 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
0.7.0v
Giulio Cesare: Reduced arming threshold for AP main gun shells to 53mm and for AP shells from secondary battery to 20mm

Itt mit csökkentenek? Azt , amire gondolok? Nem teljesen világos...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49491 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Rallyefan81 írta: 0.7.0v
Giulio Cesare: Reduced arming threshold for AP main gun shells to 53mm and for AP shells from secondary battery to 20mm

Itt mit csökkentenek? Azt , amire gondolok? Nem teljesen világos...

Mostantól 53mm-es páncél élesíti a lövedéket és nem megy át rajta. Magyarul kevesebb overpen lesz.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49494 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Az nem rossz, lehet nem hogy msot nem fogok egész meccsen HE-t spawneleni? XD

Az elmúlt napokban elhanyagoltam szegényt, mert t6 volt a minimum a . karácsonyi kampányban.... :S Álca skillt felraktam rá, 11km? Nice.
Remélem év végéig megjön az olasz bb flotta, addig képződik a kapitány egy keveset Xd (valaki talált bárhol infot, hogy mit lehetne betenni olasz bb-knek? Mármint playerek által álmodott tech treere gondolok, WG-s biztos nincs)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49498 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Grievous írta: Az nem rossz, lehet nem hogy msot nem fogok egész meccsen HE-t spawneleni? XD

Az elmúlt napokban elhanyagoltam szegényt, mert t6 volt a minimum a . karácsonyi kampányban.... :S Álca skillt felraktam rá, 11km? Nice.
Remélem év végéig megjön az olasz bb flotta, addig képződik a kapitány egy keveset Xd (valaki talált bárhol infot, hogy mit lehetne betenni olasz bb-knek? Mármint playerek által álmodott tech treere gondolok, WG-s biztos nincs)


forum.worldofwarships.eu/topic/5453-fan-made-italian-tech-tree/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.277 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.