Prémium csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja #49213 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Storm írta: Nagyjából ugyan azt a játékstílust igényli mind a kettő. DoY-al talán jobban lehet előremenni a hidró és a süllyesztett citadella miatt.


Nekem a KGV és a DoY is sokkal inkább tűnt és tűnik közepes/távoli használatra alkalmasnak, ellentétben Nelsonnal, aki inkább közép/közelire. Optimális MM-et nézve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49214 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

SirHiggins írta:

Storm írta: Nagyjából ugyan azt a játékstílust igényli mind a kettő. DoY-al talán jobban lehet előremenni a hidró és a süllyesztett citadella miatt.


Nekem a KGV és a DoY is sokkal inkább tűnt és tűnik közepes/távoli használatra alkalmasnak, ellentétben Nelsonnal, aki inkább közép/közelire. Optimális MM-et nézve.

Ha Nelsonnal nagyon előremész, akkor nagy eséllyel keresztűzbe kerülsz, amit a DoY jobban elvisel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49215 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Amúgy az amcsik bb-ken kívül KGV, DoY-nak belő valami szemből +10k-t? Legalábbis elég párszor tapasztaltam hogy osztottam/kaptam be olyan kellemes +10k sebzéseket néha szemből, ami nem citadella volt, jó, nem tudom mivel kaptam már KGV-től is HE-t használt.

Nelson inkább közép/távolt kell menni, azért ő se szereti az össztüzet, attól még, hogy ott a csodajavító.

Huh, tegnap Nelson.... tolatok, mert szemben 2 ellenséges bb, aztán rám száll a Kaga 2 torpedós gépe és kiszedett full hp-ról :S Mi cv-nk vadászai meg az ellenkező oldalt volt... Gondolom a légvédelem a KGV-osztálynak jobb, mint ennek.


DÉlelött napi 1. kör Cesareval, lerammoltam az ellen Cesare-ját, úgy voltam vele, hogy neki megéri, mert sok hp-m volt ,nekem megéri mert 5 kill, írtam is neki, összejött, utána láttam, hogy volt még egy cv-jük. Mi a franc van ezzel az AA-val? Ok, hogy Houshou volt, de akkor is én szedtem le a legtöbb gépet? És nincs is fent AA modul Xd (nem első alkalom), a mi cv-nk t3-as gépekkel repült, ellenné t4-esekkel, gondolom stock volt.





Végre megvan a 10. pont, felraktam az álcát, 12 km alatt, szép, nem tudom kövinek mi legyen, 3. v 4. soros AA/Secondary-t segítő
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49216 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Már a 380mm-es ágyú átlő 25mm-es páncélt szemből, szóval Gnei már tud szépeket ütni (feltéve, ha a szórás engedi).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49217 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Hm, szóval akkor kb minden BB ágyú, az úgy fincsi (t7-től gondolok itt, japánoknak 356 van 6-ig, NM meg nem rémlik mekkora de az is kb ennyi)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49222 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Storm írta:

SirHiggins írta:

Storm írta: Nagyjából ugyan azt a játékstílust igényli mind a kettő. DoY-al talán jobban lehet előremenni a hidró és a süllyesztett citadella miatt.


Nekem a KGV és a DoY is sokkal inkább tűnt és tűnik közepes/távoli használatra alkalmasnak, ellentétben Nelsonnal, aki inkább közép/közelire. Optimális MM-et nézve.

Ha Nelsonnal nagyon előremész, akkor nagy eséllyel keresztűzbe kerülsz, amit a DoY jobban elvisel.


Én nem így vettem észre a saját hajóimon ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.274 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.