Prémium csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja #49224 Írta: Drogon_Rider
Drogon_Rider válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Már a 380mm-es ágyú átlő 25mm-es páncélt szemből, szóval Gnei már tud szépeket ütni (feltéve, ha a szórás engedi).


Sajnos meg tudom erősíteni. Próbáltam a Duke-val nagyfiúskodni, és szépen az ellennel szemben csordogálva 10-15 km-ről gyújtogatni. Pont egy Gnesenau szedett ki 3 salvoval, mind orron keresztül. Először még nyomoztam is, hogy ki került az oldalamba, vagy mi van, mert akkorákat kaptam.

Tanulság: ismerni kell nagyon az ellenfél ágyúit meg a saját páncélzatot, mert csúnya meglepetések érhetik az embert!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49230 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

SirHiggins írta:

Storm írta:

SirHiggins írta:

Storm írta: Nagyjából ugyan azt a játékstílust igényli mind a kettő. DoY-al talán jobban lehet előremenni a hidró és a süllyesztett citadella miatt.


Nekem a KGV és a DoY is sokkal inkább tűnt és tűnik közepes/távoli használatra alkalmasnak, ellentétben Nelsonnal, aki inkább közép/közelire. Optimális MM-et nézve.

Ha Nelsonnal nagyon előremész, akkor nagy eséllyel keresztűzbe kerülsz, amit a DoY jobban elvisel.


Én nem így vettem észre a saját hajóimon ;)

Hát ha neked működik úgy, akkor használd. Jó enemy ellen 100% hogy nem működik, ha jól helyezkednek és kereszttűzbe kerülsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49233 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Aerroon Discorján "spekuláció megszüntetése végett" azt írta, hogy az új t9 prém ugyanannyi lesz, mint az előző.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, Rolesz81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49241 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Ez örömteli hír. Nincs 920 K free XP-m, 750 viszont van :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49261 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Na, ma nem t9-be dobott DoY-kal, meg a csapat másik DoY-ja úgymond lehozta a csatát, sajna a csapat nem volt a topon, így sok hp-t vesztettem a semmiért, a végén meg bázisvédésnél hála az égnek a 2 enemy dd nem kezdett el egyből torpedózni, így az anshant ki tudtam szedni, a másikat meg ezután szedték ki, cserébe meghaltam, de nyertünk...

Nelsonnal meg t9, csapat lemming, a map másik oldalára mentek, de megálltak és elhullottak, szinte nem is volt sebzésem, mikor véget ért a meccs...
Aztán t5 vele, de természetesen a lőhető célpontok másik irányba mentek, de végül valamit össze tudtam lőni, és valamiért top1 lettem nem túl sok sebzéssel :blink:










Normál account, zászló asszem volt rajtuk, kb azonos creditbevétel, DoY-nál t7 volt erősen a mezőnyben, Nelsonnál vegyes volt a felhozatal, habár talán csak 7-est lőttem.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49310 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Hát elég papír ez a York de majdnem duplán hozza kreditet mint a Tirpitz.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.297 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.