Amerikai csatahajók

Több
7 éve 1 hónapja #36853 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Üdv Néktek!

Két kérdésem lenne hozzátok. Először is azt szeretném kérdezni, hogy a 3 pontos képességek közül melyiket érdemes feltenni az amerikai csatahajókra: Basic firing training/ superintendent/ vigiliance?

Végül pedig, a North Carolina, Iowa, Montana triumvirátusra ugyanazok a képességek mehetnek-e? Azért kérdem, mert, ahogy én látom ez a három hajó nagyon hasonlít egymásra.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37120 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ma meglett az első kraken a Colorado-val. Magam se hittem volna...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37122 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Acetil_coenzim_A írta: Üdv Néktek!

Két kérdésem lenne hozzátok. Először is azt szeretném kérdezni, hogy a 3 pontos képességek közül melyiket érdemes feltenni az amerikai csatahajókra: Basic firing training/ superintendent/ vigiliance?

Végül pedig, a North Carolina, Iowa, Montana triumvirátusra ugyanazok a képességek mehetnek-e? Azért kérdem, mert, ahogy én látom ez a három hajó nagyon hasonlít egymásra.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!


nekem a Basoic Firing van fenn. mivel végig vittem a kapitányt, ezért mindegyik hajón ugyanazok a skill-ek lettek. én anno a másodlagosra mentem rá, de erősen gondolkozom, hogy egyszer kipróbáljam az IFHE-t vagy a Concealment-et a Montanán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #37263 Írta: Metrodon91
Metrodon91 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Alabama a shopban, közel ~14k forintért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #37266 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Na én gyorsan meg is vettem.



Egyelőre nagyon nem megy úgy vele, mint az NC-vel. :cheer: A hét lejátszott csatából öt tier10-es volt, végül akkor hagytam abba, amikor egy 20 km-es Yamato találattól full HP-ról detonáltam. Két nap múlva újra nekifutok. :cheer:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete #37270 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Oh, ezért találkoztam kb 2-3 Alabamaval most :O

Huh, 2 hónap szünet után NC-vel menni nem volt túl jó döntés, t10, csapatok meg lemmingek, elsőre gyözelem, de 34k sebzés csak, mert szór az ágyú mint annak a rendje, meg a AP még mindig lassú. Vissza kéne állnom erre (habár most elvitte a kedvemet ettől a bb-től kicsit a random)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.333 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.