Amerikai csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #35083 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
nem tudom. azt mondják, a Montana másodlagosai nem túl jók. Iowán nekem a manuál másodlagos skill van fenn, rejtőzködés csak amit a fizetős modul ad. (14.6 km)
Seagal specialitása viszont a gyors lőszerváltás és a toronyforgás, nem tudok ezek a Montanára mennyire érdekesek...
bár pont kérdeztem Szete bátyót, ráköltené-e a 80K free XP-t a Montira, szerinte ne :)
szeretnék már egy Tier X hajót, de Iowa áll hozzá a legközelebb. Hindenburg, Des Moines még sok-sok XP.
japán vonalon pedig el vagyok maradva rendesen... (Mogami, Amagi)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #35086 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Sztem sem érdemes freet full hajóra költeni, max modulokra. Jó hajó a Iowa, ki kell élvezni az XP gyűjtögetés során, s nem utolsó sorban, a kapitány is szépen fejlődik azalatt.
A toronyforgás sajna minden csatahajóra kötelező 2 pontos skill, de a lőszerváltás igazán nem lényeges...
S ugy tudom én is, h a Iowa, Montana másodlagosai csak harmadikok a csatahajók tierjeiben, ergo nem lényeges fullra huzni őket, ugyis gyengébbek maradnak. az advanced FT a lőtáv miatt kell, de a Basic, meg a kézi jelölés nem feltétlenül.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35098 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Hát ugye Tier X-nél már nem kell modulra XP-t költeni.
Montanánál írták, hogy mivel örökölte a Tier 9-es Iowa lövegeit, előfordulhat, hogy jobb HE-vel lőni, akkor meg mégis jó lenne a gyorsabb váltás (különösen, hogy Steagal szakácsművész-kapitánynak jobb ez a skillje).
na még meglátom, iszok rá még egy sört :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #35100 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Az drága 2 pont.... nem hiszem h jobb nem kerül arra a 2re, igy is BBnél örökké ponthiány van nálam legalábbis. Egy csomó másodlagosas skil, 15% javitó skil (BBn igazán fontos), akár az álca is...
Nem kell a lőszert csereberélni, bele kell nyomni ami csak felbukkan előtted, ami épp csak be van töltve és kész! :evil:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35115 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Kzoli írta: Nem akarok én ebbe beleszólni de ha képet nézem az a cseh polgár többet sebzett mint a montana azért mert valaki nem elől van azt nem jelenti azt, hogy semmit nem is csinál. Nem vagyok róla meg győződve, hogy ez a csata rajta ment el.


Persze, sokat sebzett, mert full hp-n bujkált, miközben a társai elvéreztek, mikor low hp-n lángolva harcoltam, ő mögöttem lövöldözött. Ne haragudj, de az ilyen játékost nem tartom sokra. Buktuk a csatát, ő meg sikeresen kivívta az egész csapat, sőt az ellenfél csapatának report jelentéseit is egyben.... ez esetben sokat ért a megmaradt full hp....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35177 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

BigaC írta: Seagal specialitása viszont a gyors lőszerváltás és a toronyforgás,


a gyors lőszerváltás, az értelmetlen, talán BB-re nem, de azzal meg nem megyek :)

a toronyforgás viszont nagyon jó lenne mind a DesMoinesra, mind a Montanara, ez utobbira értelemszeruen felpakoltam a töltésgyorsítót, igy 26,4 sec a toltés, és 43,1 a toronyforgás/180fok.

Segallal ez utobbi 45 secről 38,2 sec helyett 36 sec, a töltésgyorsítóval 43,1 sec helyett 40,68 sec.
számíthat, ha uj amerikai hajot vennek, akkor biztosan Segalt tennem ra. de hogy egy 18 pontos kapitányt nem cseréllek le egy 6 pontosra emiatt, az tuti...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.329 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.