Amerikai csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #35252 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Kellemeset csalódtam mostanában a Colorado-ban. Sokáig nem nyúltam hozzá, annyira utáltam az elején, inkább nekiálltam a német bb-knek, de az utóbbi egy hétben elővettem közben, és kicsit mintha jobb lenne. Azt mondjuk továbbra se értem, hogy a többi 7es bb-hez képest hogy a bánatban lehet 10-15ezerrel kevesebb hp-ja (ami vicc, hogy még az elődje is jobb ezen a téren). De már nem utálom annyira, mint az elején :) azt még nem mondom, hogy öribari, de na.. B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35261 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ha ki ismered a hajót akkor talán mondom talán szeretni is fogod ;) én szerettem a végére :P szép meneteket mentem vele,engem csak a lassúsága zavart,de a végére rájöttem nem is baj az néha,legalább nem rohan vele az ember előre :P Ez egy régebbi kép :cheer: mert már az NC-vel hajózom és hát ennek se eget verő a HP-ja a tierjében na de hamarosan meg lesz a B test.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35311 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Azt hiszem korai volt a dícséret a Coloradonak, csak pislogok, mint a kiszántott vakond, hogy miket kapok nyamvadt cirkálóktól, foroghatok én akármerre, még szemből is papír vagyok szinte. Arról nem is beszélve, hogy a dupla vadászkíséret, ami pl németeknél elég jól működik, úgy tűnik, itt kb lósz*rt sem ér, amint felküldöm őket (nyilván pl amikor jönnek a legyek az ellen cv-től) már kapom is a szöveget, hogy lelőtték őket. :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35312 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

chapo990 írta: Azt hiszem korai volt a dícséret a Coloradonak, csak pislogok, mint a kiszántott vakond, hogy miket kapok nyamvadt cirkálóktól, foroghatok én akármerre, még szemből is papír vagyok szinte. Arról nem is beszélve, hogy a dupla vadászkíséret, ami pl németeknél elég jól működik, úgy tűnik, itt kb lósz*rt sem ér, amint felküldöm őket (nyilván pl amikor jönnek a legyek az ellen cv-től) már kapom is a szöveget, hogy lelőtték őket. :whistle:


Colonak nem kell vadászkíséret, Colo az első meglepetése minden CV játékosnak, onnantól kezd izgalmas lenni a játék, mikor jellemzően még 5-6 tierben megpróbálja az ember az első Colot :)

elvoltam a Nagatoval, a Gnei is elfogadható, de amivel kimondottan szerettem menni, az a Colorado.
nagyon jól fordul, olyan ívben fordul, amekkorában a cirkálók se, talán a Fiji az igen...

a sebessége tökéletesen elengendő ahhoz, hogy lehozza a saját oldalát, annyi baj van csak vele, hogy ahova tesznek, ott fogsz harcolni, és ha ott töketlenek a többiek, az nem jó... kicsit sem jó, nem fogsz tudni korrigálni.

páncélját ennek éreztem a legjobbnak mind közül, de talán csak kifordultam a lövéseket, nemtom :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #35313 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nem tudom, lehet nem ugyanazzal a Coloradoval mentünk. B)
Tény, hogy nagyon jól fordul, viszont lassú, mint egy háromlábú lajhár. Lehet ennek is köszönhető, hogy ha 2en, 3an észrevesznek, és rám támadnak, oda a hp-m fele, kétharmada, mire el tudok menekülni.
A légvédelem eddig meg csak papíron jó nálam, Gneisével nagyságrendekkel több repülőt lőttem le, mint ezzel. A vadászfedezet szerintem sose felesleges, főleg ha ellenséges torpedószázadok vannak a levegőben. A lövegek viszont tényleg nem rosszak, bár arra az elején se volt panaszom.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja chapo990 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35324 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Hát én anno ha Coloval mentem kihasználtam a lőtávolságot és a minimapra sandítva kimanöverezni a cirkálók elöl,de ha jöttek mindig az elöljövőt próbáltam kikapni,általában sikerült is :P utána a többi már nem volt olyan bátor ;) de Vonkurz-nak igaza van azon az oldalon fogsz küzdeni ahova a szerver bedob,én magam részéről hátrább szoktam maradni egy kicsit míg valaki fel nem spotolta azt az oldalt.Szerintem sokkal többet kibír mint a Gein,de a tűzet azt tényleg nem bírja sajnos :( én zászlóval és prémjavítóval szoktam vele csatázni,úgy már elfogadható volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.287 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.