Amerikai cirkálók

Több
6 éve 2 hónapja #51294 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hm, kíváncsi leszek rá, hogy mi lesz itt. Csak azért nem adtam el eddig baltimore-ig mindent, hátha jön egy kis pénz :D (kicsit legatyásodtam most DMD vásárlásával (8milla credit))

Des Moin szerintem nem lesz meg már, most picit spórolok szerintem, meg Lyont kéne erőltetnem, meg Monarchot, napi 1-2 meccs talán azért belefér még baltinak, csak tegnap is bukó, ma is... Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51611 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Egy kérdés: pár napja meglett a Des Moines, és az érdekelne, hogy a Baltimore-t eladhatom-e? Az ágbontás miatt kérdezem. Ha jól láttam a Balti marad a Des Moines ágán, csak 8as lesz.. Clevelandet megtartottam, elvileg az lesz a másik 8as, nem?

(Aktuális még ez a lista?)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51614 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

chapo990 írta: Egy kérdés: pár napja meglett a Des Moines, és az érdekelne, hogy a Baltimore-t eladhatom-e? Az ágbontás miatt kérdezem. Ha jól láttam a Balti marad a Des Moines ágán, csak 8as lesz.. Clevelandet megtartottam, elvileg az lesz a másik 8as, nem?

(Aktuális még ez a lista?)

T8 Baltimore mellett kapsz egy Buffalo-t, ha megtartod. Szóval tartsd meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51615 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Ha tartja a WG a "szokásos" csereberéit, akkor csak azokat a hajókat fogod más tierben, illetve a helyére kerülőket megkapni, amik bent vannak a kikötődben a cserekor (jobb esetben az újakat kikötőhellyel együtt). Ha eladod, akkor csak a tech-tree-ben lesznek kifejlesztve az adott hajók, illetve a megfelelő XP/modulok átkerülni rájuk, de kikötőhelyet/hajót nem fogsz kapni.
Baltimore helyett például esélyes, hogy az adott ág új Tier9-esét megkapod (rajta a Baltimore-on maradt XP-vel), plusz megtartod a Baltimore-t is egy új kikötőhellyel. A kapitány is valószínűleg átkerül az új tier9-esre, jobb esetben újraosztható skillekkel, a Baltira pedig kapsz egy 3/6/10 skillest a WG "jófejségétől" függően, valamint ha vettél végleges álcát, az is az újra kerül rá.

A Cleveland helyett megkapod majd a helyére kerülő Tier6-ost, rajta a Cleve-en összeszedett XP-vel, stb, de magát a Cleveland-et esélyes, hogy nem adják oda ingyen tier8-ként.

Azért érthető, hogy inkább lefelé mozgatáskor előzékenyek (egy kevés plusz kredittel dobnak csak meg), és nem az előre jutást könnyítik meg, abban sok hasznuk nem lenne.

De ezt én is csak spekulálom, illetve a japán DD ág szétválasztásakor történtek/WoT hasonló eseményei alapján írom, a tényleges kompenzációk majd kiderülnek, amikor kiadják a hivatalos infót.

A lényeg az, hogy amelyik hajót érinti, azt érdemes megtartani a szétválasztásig, vagy előtte visszavásárolni, hogy fizikailag ott legyen a kikötődben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51616 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Myrsky írta: , valamint ha vettél végleges álcát, az is az újra kerül rá.

A Cleveland helyett megkapod majd a helyére kerülő Tier6-ost, rajta a Cleve-en összeszedett XP-vel, stb, de magát a Cleveland-et esélyes, hogy nem adják oda ingyen tier8-ként.

Azért érthető, hogy inkább lefelé mozgatáskor előzékenyek (egy kevés plusz kredittel dobnak csak meg), és nem az előre jutást könnyítik meg, abban sok hasznuk nem lenne.


Legutóbb - orosz romboló ág szétválásakor - a prémium festést duplázták, tehát megtartotta a mozduló hajó is és megkapta az új, helyettesítő is. E miatt érdemes elgondolkodni a Cleveland festés vásárláson. (T6 vásár után T6+T8 camo)

A felfele mozduló hajót is kiadták, nekem meg volt a T8 Tashkent, így megkaptam a T8 Kiev-et és a T9 Tashkent-et is, persze az újat alap - stock - kivitelben.

A meglévő hajók helyett adtak kikötő helyet, illetve kreditben az árát. A kapitányok maradtak az eredeti Tier-ben és az új hajók kaptak - ha jól emlékszem - T7-ig(?) 3-as, a fölött 6-os kapitányt. A modulokat leszerelték és mentek a raktárba.

Izgi lesz ez a szétválás, mókás hajókkal (remélhetőleg).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51634 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Ohh ezt nem tudtam, hogy a szovjet rombolóknál kaptál magasabbat. Japánoknál nem rémlett ilyesmi, igaz ott mintha csak lefelé mozogtak volna hajók.
Majd meglátjuk mi lesz, igaz engem valószínűleg nem fog érinteni mert egyelőre leragadtam a Phoenix-nél, és azóta csak a kampányokra/küldetésekre koncentráltam, így elő sem vettem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.