Amerikai cirkálók

Több
6 éve 1 hónapja #51803 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

vonKurz írta:

Mydgard írta: Hat nem tudom, nalam ez a Des Moines egy katasztrofa. Probalkozom mindenfelevel, de nem megy.
- sokszor nem hajlando gyujtani
- ha spotolodik (pl. ha losz), azonnal fokuszt kap es szarra lovik. Nincs olyan szog, ahonnan ne kapna citadellat, a lotavja meg maxon is pont olyan, hogy az osszes csatahajo tudja loni.
- probaltam bujkalos stilussal, eszreveszik, szetkapjak.
- probaltam folyamatos mozgassal, kanyargova, ugy is.
- felraktam camo helyett, a kormanykereket, ugy is eltalaljak es szarra lovik.

Egyszeruen elkepzelesem sincs mire valo ez a hajo. Ha sunnyogsz, ritkan lossz, radarozgatsz a sziklak mogul, akkor meg sebzesed lesz egy nagy kalap szar. Hat tobbet vartam tole... :S


többször is leírtam már pedig, csak nem nagyon van követőm :D

fontossági sorrendben a taktika
1. 12km-nél messzebbre nem lövünk, ha ennél messzebb van, akkor közelebb kell menni, esetleg várni. bármi mást, csak nem lőni/világítani célpontnak lenni...
2. oldalt mindig sziget, ellenfél szemben áll
3. lőtávnövelő helyett töltő

rombolót meg cirkálót fogsz lőni elsősorban, ezért a sebzésed értelemszerűen kevesebb lesz mint a Moskva/Hindenburg esetén, cserébe több xp/kill/win rate... ez egy ilyen hajó :)



A strategia jonak tunik, de ettol fuggetlenul sem eri meg lecserelni a lotavnovelot a toltesgyorsitora, szerintem.
- szamottevoen nem gyorsit a tuzelesen,
- viszont veszitessz a lotavbol, ami amugy sem sok,
- lassitja a toronyforgast, ami nem szerencses.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51804 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Szerintem is felesleges tovább csökkenteni a töltésidőt. Hirtelen felbukkanó célpontnál úgyis a toronyforgás a kritikus, azt meg nem éri meg tovább lassítani. 12km-nél meg bőven lehet messzebbre lövöldözni. Az undorító "sziget mögül" taktikával pedig igencsak szépen lehet sorozni a csatahajókat is, szóval azt sem jelenteném ki, hogy bb-re nemigen lövünk vele...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51810 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hát én nem bírok többet kisajtolni belőle :( pedig nem rossz hajó csak valszeg nem nekem való :whistle:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51847 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Benne viszont nem csalódok sose ;) Remélem az új ágon is megállja így a helyét :) Csak tudnám miért kell mindig a BB-kel kötekednem :P




Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja Jaszon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51849 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Jaszon írta: Benne viszont nem csalódok sose ;) Remélem az új ágon is megállja így a helyét :) Csak tudnám miért kell mindig a BB-kel kötekednem :P






A minap mentem egy kb. 90000 sebzéses csatát őfelségével, ennek ellenére még mindig nem tanultam meg vele játszani. Pedig már a Baltinál járok. :(
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51852 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Én is a Baltimore-nál járok de vele nem juttok dűlőre ha hátul maradok akkor kevés a sebzés,ha meg előrébb megyek beverik az orromat :pinch: hiába a 9.6 álca ha egyszer kiböknek onnan nem igazán tudd elmenekülni :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.319 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.