Szovjet cirkálók

Több
5 éve 8 hónapja #54303 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Mit hallottatok arról a legujabb szovjet tizes stalliniumról? Megéri arra gyűjteni a fémet v megfelelő a Khronstadt is? :whistle: :)
S hol leht azokat a zászlóit megszerezni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #54304 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Hát erről már lemaradtál... Sajnos nekem sem lesz...
Clan Battle részvétellel lehetett a zászlókat megszerezni, az első két szezon végén 6-6 ezer fémet kapsz érte, a mostaniért pedig 10-et. És még ugye az egyéb ligák teljesítéséért is 500-2000-ig lehet kapni. Rank 1-el is, és szuperkontiból is lehet szerezni fémet. Alapár 28000 fém. 25%-os kuponnal 21000. Hogy megéri-e? Totál.... Látottak alapján elég brutális egy dolog. De szerintem az egész fórumból jó ha 15-20 embernek meglesz. És még lehet hogy sokat is írtam.

Engem az Alaska vagy a Jean Bart jobban érdekel mint a Khronstadt. Én nem költenék rá.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54305 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Nekem a 9-es prém van meg, de Stalingrad jobb asszem, sigmaról írt a wg, most nem tudom, hogy mennyire jó a spee féle, mert azt hozták fel példának, hogy olyan Xd (2.8?)
Khronstadt : csak akkor vedd meg, ha másra nem akarsz költeni free xp-t, de Alaskat várd meg, kb hasonló, de valszeg jobb lesz a szórása, mert ennek a szovjetnek elégé változó, hogy vagy eltalálja a célpontot 10km-ről vagy körbe lövi. Néha dd-re nem is akarok lőni vele, mert nagy eséllyel körbelövöm, ha nem 4km-re van Xd

Az a kérdés, hogy stalingrad rendes prém hajónak számít-e majd, mert pl Salem credithozama alapján olyan "reward hajó", ami megvehető
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #54307 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Elvileg szénért megvehetném Musashit, s akkor pl freeért a Kronstadtot... Vagy várjak még, mert lesz jobb is :silly: :S ? Azon gondolkozom h mi lenne a legjobb konstelláció e tekintetben, vagyis honnan mit miért lenne érdemes megvenni...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54309 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
OFF:/
Nem rossz egyik hajó sem. Jelenleg a Jean Bart OP.... Remek AA, csak elöl törnyok, és 2.0 szigma... Franciáknál nagy szó. És persze ott az új töltés csökkentő. Alaska pedig jobb páncélzatban, viszont tűzerőben kicsit rosszabb a Khronstadt-nál. Inkább máshogy fogalmazok. Megkapja az Alaska az amcsi autobounce angle-t, viszont lassabbak lesznek a lövedékei jóval. Tehát ezzel nem fogsz lebüntetni 18km-en cirkákat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • durmi777
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 8 hónapja #54318 Írta: durmi777
durmi777 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Sziasztok! Bocs de én csak a Sztálingrádot találtam meg a többit nem .Ez a hajó és a többi amiről itt irtatatok nem prémium és megvehető? Próbáltam klánba belépni (hivtak) de azt nem engedte,fémet pedig tudomásom szerint másképpen nem lehet venni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.