Szovjet cirkálók

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53066 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
A torony ismerős... picinyt szögletesebb ugyan, de valami ilyesmi lehetett volna az Izumo is, ha a japán mérnökök tervezés közben nem isznak a picinél jóval több szakét... :whistle:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53067 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Na.....azért a Kronshtadt egy szép hajó, az Izuról ezt nem tudnám elmondani... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53068 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Ez már esztétika, Laci... mindig lesznek olyanok, akik nem értékelik a végsőkig letisztult, Európában a Bauhaus iskola által honosított stílt... sebaj, nekik ott a barokk, lásd Richelieu... :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53072 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Én gondolkodok rajta, hogy megvegyem-e. Missouriról lemaradtam, de az amcsi bb lövegekért nem vagyok oda alapból se (nekem NC és Iowa is pontatlan). Musashi nem kell, Yamato mellett fölösleges (igaz, hogy csak 100-200k-t hoz körönként a high school fleetes festés miatt, de az is bevétel), szovjet CA kapitányomhoz nem lenne ez rossz, főleg, hogy pénzt is termelne mellette.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53425 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
DM Donskoi Még stock a hajó mind hajótest mind lőtáv terén :whistle: Meg csak egy 10 pontos kapitány dirigál a hídon ;)



Gondolom ennél a hajónál is inkább a töltésgyorsítást érdemes felrakni?Kapitányi skill terén az IFHE -t érdemes felrakni?Pár hajónál próbáltam de nem igazán győzött meg :whistle: Vagy inkább a légvédelmet érdemes húzni rajta?Köszönöm előre is a segítséget ;)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53483 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Majdnem Kraken :P Sajnos az Alsace-t előbb kilőtték mielőtt a torpedók elérték volna,de így sem rossz :P A hajótestet megvettem,jobb is a manőverezése és hát az plusz HP is jól jött.Már csak a tűzvezető rendszer kell,na meg a kapitányt képezni rajta.





Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Jaszon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.316 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.