Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Off csevegő

Több
3 éve 2 hete #66181 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Off csevegő
Láttam újabb klán alakult.De kérdem ,miért? Annyi klán van akik játékost keresnek,miért jó ülni egy fejletlen,semmit nem adó klán bázison szinte egyedül?Azért mert vannak minimál feltételek máshol? Olyan hogy játssz szakaszban vagy ha játszol használd a Discordot? Ha ez probléma akkor nem vagy csapatjátékos de ha nem vagy csapatjátékos akkor minek a klán? Hogy elmondhasd te vagy a főnök? Tudom semmi közöm hozzá,de ez tényleg ahhoz vezet hogy teljesen felapródozik a magyar játékos állomány, közösség.Nem akarok senkit bántani ezzel csak saját vélemény volt.Sok szerencsét kívánok nekik.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hete #66182 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Off csevegő
Gondolom van pár gyüjtő klán is .
Ahol csak a nyers anyag gyüjtés a cél . Amiért plusz xpt kap a  játékos.
Vannnak jópáran rajtam kívül akik nem akarnak discordozni szakaszozni kláncsatázni  . Néha hetekig randomozni .
De szerintem ezek jobban tele vannak mint a klàncsatázó klánok .
​​​​​​És mért baj ha létre jön még egy ilyen ?
 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #66183 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Off csevegő


 
Ez mindig is így volt. WoT-ban is ez volt a jellemzőbb, bár ott a játék fénykorában 2012-2016 azért alakultak összetartóbb társaságok, de azok is 1-2 év után szétmentek.

Van pár követelmény nélküli "játékosgyűjtő", ami tele van, de hát... fogalmazzunk úgy hogy a legtöbbnél a játékosállomány tudása igencsak ingadozó. (Tisztelet a kivételnek.) A jobb angolul-németül értő magyar játékosok sokszor külföldi klánokban szóródnak szét, így elég nehéz olyan klánt építeni ami sikeres is. És egy társaságot általában ezek a sikerek motiválnak. Meg ugye nehéz motivált állományt gyűjteni, aki rá is áldozná az időt az egészre. Mindig valaki dolgozik, gyereket nevel, farmol, vagy az asztal alatt rángatja. Mindig is volt szó arról, hogy itt is összegyűjtsük a magyar elitet, és legyen 1-2 nagy magyar klán aki kompetitív is, de természetesen anyázás és hatalommánia miatt sosem jött össze ilyen, és soha nem is fog. Így maradnak itt is azok a társaságok, ahol jó ha összehoznak egy csapatot CB-re. 
Utolsó szerkesztés: 3 éve 1 hete VoiceOfTheVoiceless által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #66184 Írta: Anry19
Anry19 válaszolt a következő témában: Off csevegő
shardik pontosan :) és Voicenek is igazat adok.
Jaszon. inkabb leszek egy fejletlen klanban..mint hogy p**csazanak azert belem ha valamit nemhasznalok és banom is hogy nemhoztam létre hamarebb mert eddig amit gyujottem olajat elis veszett,talalkoztam több magyar klannal is csataban akihez csatlakoztam volna. csak lehet balszerencsémre pont olyan jatekost fogtam ki belole  aki szép szoval is f* kalap es ment a tiltolistara,ilyenhez pont nincs kedvem. kb ezert döntöttem igy ahogy :) bocsi ha rosszul fogalmaztam Felvideki  vagyok és ezt is mar megkaptam többször 
Utolsó szerkesztés: 3 éve 1 hete Anry19 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hete #66187 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Off csevegő
Ha olyan klánt akarsz, ahol csak a bónusz érdekel, és nem szól hozzád senki, az is akad minden ujjamra vagy félszáz, felesleges létrehozni csak ezért sajátot. 
Valamint, miért ne adhatnának tanácsot, hogy mit hogy csinálj? Lehet jobban csinálják, vagy szeretnének téged tanítani. Aki azt hiszi, hogy saját fejjel mindent jól csinál a játékban elsőre, az magának hazudik. Az összetartóbb klánok többévnyi tapasztalattal a hátuk mögött jelenthetnek ki dolgokat, de mindig akad olyan játékos, akinek ez nem számít semmit, inkább megy a saját feje után és még basztatásnak is veszi, ha próbálnak neki tanácsot adni.

Az meg a másik, hogy a magyar kisklánok kb fele személyes viszályok miatt alakult meg, csak azért hogy utána kb semmire se menjen. De legalább a klánvezér jól megmutatta a többieknek, hogyan kell ezt csinálni :DD

És végső soron, mindegy ki milyen klánban van, a játék már régóta szétesőben van. Egy re több játékos hagyja ott, még a legjobbmagyar klánokból is, mert megunták és kiégtek az állandó szartengertől, ami mostanában jellemzi a játékot. 
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon, Foxtrot, lordzsolt93

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #66190 Írta: Anry19
Anry19 válaszolt a következő témában: Off csevegő
nem a tanács adasra gondoltam..mert azt meghalgatom es probalok ugy hogy jo legyen ,ember mindig is tanul és tanulhat valakitol azzal nincs gond.. ha nemokoz problemat hogy nemhasznalom discordot miden nap peldaul ,en szivesen csatlakozok hozzatok is.szeretek néha elazulni fel**szni sajat magamnak agyamot ha nemsikerul valami csataban xD..csak osz végen  olyan lesz koszonom itt is voltal viszlat és megint ami lett volna elvész
Utolsó szerkesztés: 3 éve 1 hete Anry19 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.246 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.