Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Off csevegő

Több
3 éve 6 hónapja #65427 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Off csevegő
Sajnálom, nem állt szándékomban megbántani téged, sem senki mást. Én mindig az érme két oldalára szeretném felhívni a figyelmet, mert sokan csak ugyanazt mutatják mindig. Nem fog elmérgesedni a helyzet, nem vagyok sem haragtartó sem pedig megsérthető. Arra rég rájöttem, hogy nem engedheti meg magának az ember, hogy az interneten bármin felkapja a vizet, hiszen tét nélküli dolog kb minden ami itt van.

Egyszer se küldtem el senkit itt a fenébe, trágár kifejezéseket se nagyon használok. Azt sem tudom mikor válaszoltam neked utoljára ez előtt, szerintem vagy egy hónapja max kódokat meg a mod fordítást teszem ide fel, semmi többet.

Érdekes, hogy mindenki a saját igazáról van meggyőződve, és ha másnak ezzel ellenkező az igaza, vagy támadásnak veszi vagy megsértőik. De ez szerintem az egész magyar játékosbázist leíró jelenség. Nem úgy kell az ilyesmit felfogni, hogy "nincs igazad", hanem hogy "én ezt másképp tapasztalom".

Szerintem felesleges elmenned, de te tudod... a szándékom, bárhogy is értelmezted, sose volt rossz, csupán az egyoldalúságára való rámutatás kísérlete volt mindig. Sok sikert és nyugodt tengert.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65433 Írta: SKH
SKH válaszolt a következő témában: Off csevegő
Hihetetlen! Az örömködőbe tényleg jobb lett volna!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65434 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Off csevegő

Andurin77 írta: Ide írom, de végül is az Örömködő-be is irhattam volna.

Az elmúlt hetekben, talán hónapokban is kaptam néhány megkeresést játékon belül.

Most nem a szokásos, csata utáni "K****nyád CV" típusú ra gondolok. Olyan fekete listám már kilóméteres.

Ezek inkább jótanácsok voltak.

Röviden összefoglalva:

Nem jól teszem, hogy ennyi energiát, időt beleölök egy-egy posztomba, amit itt megosztok. (van ami majdnem két órán keresztül íródott).

Mert egyrészt ezek csak CV bejegyzések, másrészt meg van néhány fórumozó, akik nemigazán kedvelnek...finoman szólva.

Nem foglalkoztam sokáig a dologgal, de azért elgondolkodtam rajta.

Valóban nem éri meg a fáradságot, amit ide hozok a fórumra.

Sajnos én kifogtam Greendevil játékos társunkat, aki már a regisztrációm óta kitüntetett figyelmével és gyakorlatilag mindenbe bele kötött, bármit is írtam ide.

Nagyon bosszantott a dolog, de gondoltam előbb-utóbb megunja, és keres más elfoglaltságot. Sajnos nem így történt.

Jobbnak látom, ha távozom az oldalról. Így legaláb nem mérgesedik el a helyzet.

Elég hirtelen haragú vagyok, ezt eddig is tudtátok.

Épp ezért nem szeretnék senkivel összetűzésbe kerülni itt a fórumon.

További jó játékot kívánok mindenkinek!

Nem tűnt számomra Greendevil annyira krakélernek, kötözködőnek... Szerintem nem kellene annyira magadra vedd a kritikus szavakat, nem hinném h személyeskedés volt volna, hanem csak szakmai okoskodás. Mi itt azt szoktuk művelni :whistle: :P
Amugy is, mi max a CV-kre haragszunk, nem rád ;) :) Kár lenne ilyesmi miatt lépni...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65436 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Off csevegő

SKH írta: Hihetetlen! Az örömködőbe tényleg jobb lett volna!

Ha ezt Andurin úr válaszára értetted, szégyelld magad
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65441 Írta: SKH
SKH válaszolt a következő témában: Off csevegő
Bocsi. Téged tisztellek! De a véleményem miatt nem fogom szégyellni magam.
Elég idegesítő mikor egy fórum 1 ember írásaival tele - 40%-ban.
Sokan gondolták így de csak én vállaltam a véleményem nyilvánosan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65442 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Off csevegő
Mások véleményére is kíváncsi vagyok.

Viszont:
1) nem tudom mivel érdemeltem ki a tiszteletedet, de köszi
2) ne legyünk kárörvendőek, mit érünk vele?

3) (és ehhez kérdeznék mindenkit, aki válaszolna)

Engem nem zavar, ha valaki gyakran ír, sokat a fórumra. Az ő ideje, aki elolvassa, elolvassa. Ami engem zavar alkalmanként több embernél (köztük andurin úrnál is) az az, hogy azonos, egyoldalú véleményt hangoztatnak, mely általában negatív árnyaltságú.

Mi lenne a fórum célja? Úgy vélem a segítségnyújtás és útmutatás. Gondoljatok bele, valaki elkezd játszani, lehet nem tud angolul, és megtudja, hogy van magyar fórum. Tökre örül, feljön ide, beleolvas pár dologba. Milyen hatással van rá, ha nagyrészt csak panaszkodást olvas? Pedig lehet tökre élvezné a játékot, csak mások tapasztalatai megijesztik? Tény, panaszkodásra jóval nagyobb kedve van az embernek, mint dícsértre, pláne fórumokon. Viszont én kiállok az érme két oldala mellett, mert látom, hogy ami valakit fusztrál, az másnak lehet simán megy és évleveztet nyújt. Lássák az emberek, hogy két vélemény van mindenhez, utána döntsenek maguk.

De kíváncsi vagyok rátok is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.306 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.