Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Anime-High School Fleet és társai

Több
6 éve 7 hónapja #43652 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai
Úgysem lesz annyi,mint kellene soha...változtatni kellene a sorrenden a listán

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43653 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai
Hat azert a Star Trek ele nem lehet tenni semmit. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43655 Írta: sinda_narmo
sinda_narmo válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai
Abban nem értünk egyet, hogy ez magyar mentalitás, mármint az hogy rajzfilm -> mese, szerintem az összes nyugati országra érvényes, bár valószínűleg már jobban adaptálódtak, de hogy a környező országokban is hasonló a helyzet az szinte biztos.

Személyes vélemény de részemről nem is akarok szinkront, nagyon megszoktam már a japán hangot + fölirat kombót, hogy nekem baromira fura ha nem japánul beszélnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43656 Írta: sinda_narmo
sinda_narmo válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai
Aki nem ismeri annak ajánlani tudom a Zipang anime/mangát.
Alapvetően a Végső visszaszámlálás című film alapötletét viszi tovább, jobban kifejtve.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43659 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai
Vígan bemutatnék egy Berserkert azoknak, akik azt mondják ,hogy az anime/manga gyerekeknek való, biztos hogy átgondolnák a dolgot XD (ok, csak egy erős példa, de van egy csomó)
Habár a szezonok is mostanság nem igen változatosak a sorozatok nagyja, tucat anime, habár elvagyok a többségükkel, ilt pár folytatás se szokott rossz lenni.

Nekem TCW-vel a szinkron hangokkal volt bajom, a választással, ok, gyorsabb, ha minden klónnak eltér a hangja, de azért ne, ha klón akkor egy féle hangja legyen, meg mikor a sorozat elején egyik karakternek az egyik színész adja a hangját, majd a végére más, ami indok közt nincs halál/baleset. Meg pár karakternek a hangja eltért a filmekéhez képest (akár TCW film, akár EP3)

GuP: eleje kicsit unalmas lesz, szóval ne aggódjon senki, 3-4. rész után beindul vagy mikor :D
Haifuri: első rész végén beindul a WoWs élmény :V

Piac: én se látok rá a piacra, nem foglalkoztam vele, de A+ és Animaxnál ugye gond volt hogy csak 20-tól ment a Minimax után, gondolom a nézőközönség egy részét elvesztette, mert amit érdekelhette volna az embereket, azok 23-24 után kezdődhettek. Animax próbálkozott egy időszakban naponta egyféle stílusú animék sugárzásával (pl deketív csütörtök, Dedective Conan részek voltak), de nem jött össze (az se jó megoldás, mikor 20. alkalommal adják el a részt, mert joguk még él a leadásra, de pénz nincs új anime beszerzésére, lefordítására, és szinkron felvevésére (volt 1-2 anime ami feliratos volt, egyiket most néztem meg a nyár elején (Read or Dead), mert régen láttam + nálunk nem magyar felirat volt :/ )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43662 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai

AtuqShaman írta:
Lelki szegenyseg.
Bele van nevelve a magyar emberekbe generaciok ota, hogy bezartak legyenek, mindent utasitsanak el ami idegen/uj. Ezert van az, hogy nincs kereslet semmire. Meg a kulturalis dolgokra sem.

Anime/manga a legtobbeknek csak mese.
Azert a Gantz meg a Death Note eleg beteg lenne gyerek mesenek. Vagy egy Deadmen Wonderland. A Kokaku Kidotai-nal meg sokszor felnotteknek sem tunik fel, hogy milyen tarsadalom kritikus es moralis kerdeseket feszeget. Mondjuk a sorozat mar konnyedebb tema.

Ars Novaban is voltak erdekes utalasok a hajok mesterseges intelligenciajara, hogyan is kellene tekinteni ra, csak egy gep, vagy tobb? Lasd mikor Haru(-haru) a kislanynal volt. Elgondolkodott magan, a sajat leten. Helyes-e amit tesznek.

Lenyeg: nincs sajt meg ertelmes szinkron mert "nincs ra kereslet". Bezzeg 128763. masodik vilaghaborus film van, pedig a kutya nem kerte. De hat azzal nem lehet kockaztatni, azt mindig megnezik az emberek, az tuti bevetel.
A profit orientaltsag elnyomja a kereslet-kinalat egyensulyat, hosszu tavon pedig olyan hatasa lesz/van hogy a lusta ember nem gondolkodik, olyanbol valogat ami a polcon van. Hisz mindig is ezt tette mindenki, ez igy jo, meg sem fordul a fejeben lehetne mas is, ami tetszene neki, vagy masoknak.

Bocsi, kicsit lehet elkanyarodtam az eredeti tematol. :P De szerintem ez van a dolgok gyokerenel.

maradjunk annyiban, hogy van akiknek ez bejön... :P
De abba lehetőleg ne menjünk bele, h akinek meg nem, az lelkiszegény lenne B)

a japók fele kb pedofil lelkületű, törvényleg is enyhe a dolog szabályozása, ha jól hallottam, stb stb...
Nem az a gond h rajzfilm, hisz itt is vannak remek, nézhető rajzfilmek, a képregényel sincs gond, hisz itt is vannak remek képregények... Inkább ott a gond, h egy egészen idegen, más társadalom lelki kiszolgálására jöttek létre ezek a japcsi rajzfilmek... Valahol természetes h az itt élők 99.9 százalékát nem fogják meg :evil: :silly: :lol: maradjunk ennyiben...
H zárkózottabbak lennénk, ez meglehet. De ez nem magyarázat arra h "bármit" nem nézünk meg :whistle: (h a balta nem tud uszni azért nem a viz a hülye... :silly: )
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.