Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Anime-High School Fleet és társai

Több
6 éve 7 hónapja #43665 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai
Leo, abban igazad van, hogy a japán kultúra mérföldekre van az európaitól , ez nem vitás, nem is ez a "gond".
A Dél-Amerikai mentalitás is távol áll (többségünktől... :blush: :whistle: ), mégis f#ssák a szinkronos sorozatokat. Saját csatornája is van. Vagy több is. Az is kiváló értékrendel szolgál.... :whistle: Felhozzák , hogy agresszívek az animék. Egy " tökös ámerikai" filmet akkor szóba se hozzunk. Az megint más, hogy kinek is készülnek valójában.



#sinda_narmo

Nem tudom a nyugat-európai viszonyokat, de a Flanszhiák és Belgák eléggé nyomatják a témát. :) a Kockás magazin/Hahota 90%-ban onnan merített.
Szóval szerintem egy kicsit igenis ebben maradiak vagyunk. Talán egy írónkat olvassuk/nézzük egyszerre szívesen: Ő pedig Rejtő Jenő. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43666 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai
Franciák régóta ott vannak a dolgon, több "fél anime" is készült régen (70-es évek, a többsége le is ment a hazai tv-n, Elsüllyedt világok pl ami így eszembe jut, meg az Egyszer volt sorozat is asszem ide tartozik)

Meg Harlock kapitány kapott szobrot franciáknál ha jól rémlik (vagy az alkotó? passz)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43668 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai
Arra ertem hogy lelkiszegeny aki nem erdeklodik a vilag utan, akinek eleg az az agyonkorlatolt kicsinyes elet amit felszolgalnak neki. Ez alatt nem csak az animekat ertem. Erdekelhetik felolem a kortars foto"muveszet".(bar a kek alapon feher csik nekem nem er sok tiz millio dollart).
Vagy a skot birkatartas is lehet felolem mas erdeklodesi kore.
Aki semmi utan nem erdeklodik csak leul a tv ele munka utan hiradot nezni meg megasztart...hagyjuk is.

Angliaban ha valami rajzolva van gyerekeknek valo. Videojatekokrol szinten igy gondolkodnok. Tele vannak tizen evesekkel a szerverek. Es ez nem tulzas, sajnos tapasztalat.
Lehet ezert van az is hogy animekra az angol szinkron megkevesebb. A minosegi szinkron meg plane.
Nekem pl a GitS magyar szinkron az nagyon tetszett. Illenek a karakterekhez a hangok. Meg nem csak felolvastak a szoveget.

Jobb szeretem a szinkront legyen magyar vagy angol, de ha nincs, akkor felirat sem riaszt el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43671 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai

AtuqShaman írta: Arra ertem hogy lelkiszegeny aki nem erdeklodik a vilag utan, akinek eleg az az agyonkorlatolt kicsinyes elet amit felszolgalnak neki.


mér mi mit csinálunk itt? elég ez a kicsinyes WG által felszolgált hajókázás, gyakori dühöngővel :P :D
csak vicc vót :)
nekem amúgy a Final Fantasy világa is bejön, ha már japán téma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43673 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai
Nekem pl tetszettek a magyar, meg franczia meg amcsi képregények, olvasgattam őket rendesen. Papiralaput japánt nem fogtam, de tvben, neten láttam a japán animékat-képregényeket-v akármiket, s nem jöttek be azok a lassitott képes, pózoló, komor-depressziós kinézetű egyének-egységek, a merev, humortalan, szövegeikkel ... :dry: Sem azok a mindenféle távolkeleti misztikus történetek. S nem vagyok lelkiszegény :lol: (hadd mondjak egy ellenpéldát, h pl melyik képregény jött be: a francia Uderzo-Goscinni páros, Asterix meg egyéb munkái, a magyar forditással, pontosabban, a régi Alfa beli forditással, szerintem a szövegek jobbak mind a francia eredeti :) , a beszédek magyarul rimbe szedve, főleg csak magyarul érthető humoros kiszólásokkal... A forditó egy lelkileg igen gazdag ember lehetett :lol: )

Amugy nem szegényebb lelkileg a magyar sem, mind az átlag ember v nép, sőőőőőőőt. Biztos hallottad, h a magyar területeken , a magyar népességtől 100 v 200.000 népdal volt összegyűjtve, a népmesék dolgában is igen jól állunk... Általában jóval több, arányaiban is, mint más népeknél, (de term nem akarok semmi rangsort állitani ez alapján). Ez pedig azt jelenti, h a magyar mindig is lelkileg gazdag nép volt ;)

na de mindegy, nem akarok offolni, ezért is elnézést, csak erre a lelkiszegényre ugrottam :silly:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43675 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai
GATE,Overlord,Tokyo Ghoul,Basislisk...nem ezek jönnek be

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.