Jelenleg 562 vendég és nincs tag online

MOD keresés

1 éve 4 hónapja #63863 Írta: Rolesz81
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ha valaki egy cseppnyi történelem hűségre áhítozik, akkor annak ajánlom ezt a most készülő modot. Svéd és Japán rombolók már kész vannak,a többi most készül. És van egy másik mod is ami minden tököm színes kamót szürkévé tesz. A következő linken mind a 3 benne van az első posztban.

forum.worldofwa...date/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, BacsaA, Andurin77

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #63883 Írta: Szete58
A képernyő jobb alsó részénél, a hajóikonok fölött van egy fogaskerék, annál simán ki lehet kapcsolni mindenféle ilyen csilivilit.

„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”

1 éve 4 hónapja #63885 Írta: Rolesz81
Nem mindent lehet kikapcsolni csak a perma camokat, a fogyó camokat nem. És ez a mód pont erre jó.

1 éve 4 hónapja #63886 Írta: Rallyefan81

Szete58 beküldte: A képernyő jobb alsó részénél, a hajóikonok fölött van egy fogaskerék, annál simán ki lehet kapcsolni mindenféle ilyen csilivilit.

Ha ott kikapcsolod, te sem tudod használni. Ami jó hülyeseg, de ez van...

1 éve 3 hónapja #64210 Írta: MegaDommagam
Sziasztok,
Ezek a modjaim vannak Aslain csomagjában:
1. Gun calibers in millimeters and inches - Kaliberek mm-ben és coll-ban, csak Angolul, nem hinném hogy más nyelvterületeken sokan használják, bár 18” még angolul is többet mond, mint 457 mm; forum.worldofwa...ches/
2. Carousel Extended – Kibővített Karuszel; látod, hogy mi van a hajódon a kikötőben forum.worldofwa...nded/
3. Good News! – Jó Hírek!; elrejti a piros ‘Új’ bigyókat forum.worldofwa...news/
4. Permanent Karmaflage – Permanens Karmaflázs; a karmád mindíg 999 és nem kapsz megdícsértek/leszóltak üzeneteket forum.worldofwa...lage/
5. Demount All Signals from All Ships – Szedd le az Összes Jelzászlót az Összes Hajódról; forum.worldofwa...hips/
6. Stingy by Default – Smucigra Állítva; nem fogsz véletlenül arannyal fizetni semmiért forum.worldofwa...ault/
7. Adjustable Div Chat Window – Állítható Divízió Ablak; forum.worldofwa...ndow/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Andurin77

1 éve 3 hónapja #64213 Írta: Andurin77
Néhányat használok is közülük.

1 éve 3 hónapja #64262 Írta: Lord
Itt az oldalon keresgéltem kicsit és ezt a módot találtam, ajánlom figyelmetekbe. Kinézetek, hangok, látvány, célkereszt, olyanok is benne vannak mint ami az aslain módban van és ráadásul a warships-es oldalról lehet letölteni szóval full legal :D (gondoltam a grafika butítást rárakom, mert laptopról játszom és növelni akartam az fps-t de azt nem ajánlom, mert 2 csata után fáj a fejem és émelygek :D)

wows.hu/index.p...7-0-3

1 éve 3 hónapja #64265 Írta: Luperator
A modstation-ben benne van az aslain csomagban lévő calm seas mod? Videókban láttam a végtelen nyugodt víztükröt és marhára tetszik.

1 éve 3 hónapja #64266 Írta: Lord

Luperator beküldte: A modstation-ben benne van az aslain csomagban lévő calm seas mod? Videókban láttam a végtelen nyugodt víztükröt és marhára tetszik.

Igen, pont amiatt is ki akartam próbálni ;)

1 éve 3 hónapja #64268 Írta: Grievous
textúra tömörítőt használók sok éve, nekem nincs bajom, de tavaly óta így is van 1-2 perces veszteségem csataindulástól számítva :D (halloweeni event alatt jött frissítés óta, nemtom miért :dry: ) felrakhatnám a legkisebbet, de az tényleg ronda, 12.5%-os még jó.
aslan pack is legal modok közé tartozik, potn azért h ne legyenek gondok belöle.

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #64275 Írta: Foxtrot

Luperator beküldte: A modstation-ben benne van az aslain csomagban lévő calm seas mod? Videókban láttam a végtelen nyugodt víztükröt és marhára tetszik.

Ez engem is érdekel! Hol található eme mod ?

ui.: ok, meg van ;)

magtaláltam :D

Ja igen! Azé imádlak benneteket, és az állatokat, meg BÉKE veletek, és a mitoménmégmi :)

Melléklet:

static.wows-num...6.png

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #64276 Írta: vcsaba1968
:lol: volt idö amikor arra kellet mod hogy hullámos legyen a tenger

1 éve 3 hónapja #64277 Írta: Andurin77

vcsaba1968 beküldte: :lol: volt idö amikor arra kellet mod hogy hullámozón a tenger

Nos, igen. Viszont azóta baromira be lassult a játék különböző okok miatt.

Drágább, erősebb gépre meg nem mindenkinek tellik.

Nekem is meg kellett nem rég keresnem ezt a MOD-t és feltelepíteni. Kicsit segített a lagg parádén.

Még azt kellene a WG embereinek valahogy elmagyarázni, hogy a rengeteg légvédelmi lövedék megjelenítése komoly hátrányba hozza a régebbi gépekkel játszó játékosokat.

Nem bánnám, ha ki lehetne kapcsolni. A Flak maradjon persze, mert kell a navigáláshoz, de a sok-sok apró légvédelmi lövedék nem kell nekem. Látszik elég keményen a raj számlálóján, ahogy a folyamatos légvédelmi tűz hatására olvad a HP, mint a vaj.

Közben meg nem lehet érdemben támadni, mert gyakorlatilag megáll a kép egy-egy pillanatra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord

1 éve 3 hónapja #64281 Írta: Rallyefan81

Andurin77 beküldte:
Közben meg nem lehet érdemben támadni, mert gyakorlatilag megáll a kép egy-egy pillanatra.

Megáll a kép lent is a csiri-biri látvány miatt....
Tekered a kormányt, nyomod a gázt, húzod a kézit, aztán a hajó meg kb nem reagál , a xar meg hullik a nyakamba. ;)

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #64282 Írta: vcsaba1968
Drágább, erősebb gépre meg nem mindenkinek tellik
Ebben igazad van
Figyelem: Spoiler!

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.