MOD keresés

Több
4 éve 6 hónapja #61286 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: MOD keresés
Két teli találat, semmi mellélövöldözés... persze nem lehetetlen hogy vakon csinálta, de nagyon nem úgy tűnt. A spotter felderített, de attól elvileg csak a minimapon szabadott látszanom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61287 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: MOD keresés
Látta a lövéseidet és vakon a torkolattűzre lőtt... :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61289 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: MOD keresés
De a minimapon van egy pötty ami megmutatja kb hova fog menni a lövésed lehet hogy tényleg csak biztos keze volt és vak szerencséje :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61291 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: MOD keresés
Kb ez, minimapon jelzi a rendszer, hogy hova célzol, volt már ilyen találatom ilt videósok is így csinálják ilyenkor, ha nem látják a hajót, de minimapon igen, hogy kb odalőnek, vagy eltalálják, vagy nem.
Meg azért Helena nem egy bb páncélzatú hajó, tegyük hozzá, lehet, hogy más szögben overpenelt volna, de a kép alapján pont elég ideje volta lövedéknek aktiválódni a citadellánál (vagy csak sima pen volt)

aslain modpackban nincs semmi ami segítene cyclonenál, ha jól rémlik, más csomagot nem néztem, nekem csak 2-4dbmod kell és elvagyok (egyelőre, de pl a textúra csökkentő pack 8.3 óta nem frissült és az orosz wows oldalon se található meg, amit a telepítő mutat...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61293 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: MOD keresés
Legális mod biztos hogy nincs, olyan hogy ciklonban a 8kmes látótáv fölé láthass, mégha a repcsid spotolja is.... Legálisan egyedül radarral lehet 8kmnél távolabbi hajót észlelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63847 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Találtam egy MOD-t, ami - egyedüliként - nem anime lányokkal van tele.

Sajnos nem nagyon lehet dúskálni másfélékben. Úgy tűnik csak a négy anime sorozatból tudnak ötletelni a MOD készítők ( ARP, HSF, Kancolle, Azur Lane)

Igazándiból, ez is inkább egy igen méretes Skin pack inkább, de már belekerült a UI csoportba.

Háttérképek, betöltőképernyők, stb. miatt.

Kipróbálni még nem mertem. Nem mintha annyira beszari ember lennék. Mindössze az a gond, hogy mobil netem van és ez a MOD több mint 3GB! Csak próbálkozásra leszedni, kicsit húzós lenne.

Akit érdekel, az tegyen vele egy próbát.

Aslan mod csomagban megtalálható a telepítője.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.