MOD keresés

Több
6 éve 10 hónapja #39305 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: MOD keresés
Thanks to Babykim for sharing this, JamesWhite said in the last developer stream the only forbidden modification is the aim assist. Consequently, everything else is allowed. In particular, not forbidden are:

Rainbow Mod: Shows the place of shell fall on the water surface, while the salvo is still in flight. Makes it very easy to dodge. The same exists for torpedoes.
X-Ray Mod: Always shows the outline of all ships, even if they are behind islands.

Elérhető tett mod-ok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39755 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Eddig észre sem vettem, hogy a kikötői MOD-ban három, egymás melleti száraz dokk van. Nagy, közepes és kis hajók számára. Mindig arra fókuszál a kamera, amelyikbe a hajót kiválasszuk. érdekes apróság, de jól néz ki.



A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39756 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: MOD keresés
Nem használtam modokat, így lehet, hogy láma kérdés lesz, de van olyan, amivel a kikötőben szabadon lehet mozogni a kamerával?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39757 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Másik érdekesség. Aki dinamikus célkeresztet használ, mint én is, annak végre kis újdonság. Egyénileg be lehet állítani rajta egy csomó paramétert. színeket, osztás sűrűséget, stb.
Sajnos a MOD egyenlőre csak orosz nyelven akar kommunikálni, vagy legalábbis nem találtam meg az átállítási lehetőséget benne.
Ha valaki érti a nyelvet, vagy tudja, hogyan lehet emberi nyelven is használni, az tegyen vele egy próbát.
Nem tiltott MOD, hiszen csak a távolságmérő paramétereit variálja át.

Dynamic Crosshair configuration

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39759 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: MOD keresés

SirHiggins írta: Nem használtam modokat, így lehet, hogy láma kérdés lesz, de van olyan, amivel a kikötőben szabadon lehet mozogni a kamerával?


Úgy tudom, nincs. Csak körbe nézheted a hajódat, de mozgásról nem tudok, hogy lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39765 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: MOD keresés
Benéznél egy kocsmába? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.345 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.