Klán: [DPH] - Deadpool_Hun

Több
7 éve 2 hónapja #34867 Írta: Palee1987
Palee1987 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Egy klánba határozott vezérkar és komoly szabályzat kell ha el akartok érni valamit.
Vagy laza szabály vagy az sem és akkor marad a dolog fun szinten.
Nálunk is volt ez kérdés és mi a komoly szintet választottuk.
Sok sikert nektek és kitartást srácok.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34888 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Köszönöm.És ha úgy alakul fogok élni a lehetőségel ;) .Addig marad a"magányos farkas"játék :P és a gyakorlás tanulás hogy elérjem a szintet :lol: És Roland én is egyetértek veled ezért is döntöttem így,a vezérkarnak következesnek kell lenni.Ha valaki nem játszik együtt a többiekel (legyen az flottila,gyakorlócsata stb)az nem igazán csapatjátékos,hogy tanulna taktikát,formációt,ismerné meg a többiek gyengéit,erősségét ha nem játszik együtt velük?És hogy alakulna ki egység ha nem így.Most kicsit úgy érzem lavinát indítottam el :dry: ,de szerintem jobb is az elején tisztázni dolgokat ;) Továbbra is kívánnok a Klánnak sok szerencsét és sikert.Tisztelettel:Ascott_steel2.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gibbonmaki, Roland

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34904 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
szia. ne érezd úgy hogy lavinát indítottál mert a lavina nem ezen indult el.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34985 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
1 hely van ha akar jönni valaki,,fent volt tartva napokig egy Razordani nevü játékosnak mert nagyon kérte de nem jelentkezik,tovább nem tudom fentartani a helyet neki,ha valakinek ismeröse vagy valaki kivülröl akár jönni akar most tegye,,legyen gyors sok jelentkezö volt a helyre,üdv :pinch:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34991 Írta: Gibbonmaki
Gibbonmaki válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)

reveszlaci írta: 1 hely van ha akar jönni valaki,,fent volt tartva napokig egy Razordani nevü játékosnak mert nagyon kérte de nem jelentkezik,tovább nem tudom fentartani a helyet neki,ha valakinek ismeröse vagy valaki kivülröl akár jönni akar most tegye,,legyen gyors sok jelentkezö volt a helyre,üdv :pinch:

Sajnos nincs hely Laci és megkérek mindenkit a tudtom nélkül ne vegyen fel senkit a klánba . Szeretném ha mostantól a minőségre és nem a menyiségre fókuszálnánk . Tehát a csapatlétszám nem kell hogy állandóan 30 fő legyen , főleg olyanokkal akik arra sem méltatnak hogy akár 1 közös csatát menjenek a társaikkal akikkel 1 csapatban játszanak .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34993 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
azért vártam és kértem 4 napot a gyerekre,és én voltam aki legalább 10 embert kirakott a 9 ranguak 15 csatások stb,,tudom nagyon jól amit mondasz,meg régen mondtam többi felvevönek 13 rang alatt nem,,ugyhogy a multkoriakat nem én vettem be,,viszont én raktam ki:)))))))))))))
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.287 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.