Klán: [DPH] - Deadpool_Hun

Több
7 éve 2 hónapja #34848 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
üdv,,látom vannak bizonyos változások,de erröl majd gibbonal levélben,,,ami itt a lényeg részemröl azaz hogy még 3 hetes sincs a klán,,milyen összeszokás milyen távozások?????????itt hosszutávon kell gondolkodni és alaposan,,igaz itt csak helyettes vagyok de volt már nekem 100 tagu saját klánom is más játékban ami csak a szerver megszünésével szünt meg,,tul korainak tartom itt még az ilyen jellegü dolgokat vita stb nem részletezem,,de ha már most kezdödik nem lesz ez így jó,na majd késöbb még vissza térek erre,egyenlöre ennyit szerettem volna mondani.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34849 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
én új vagyok itt köztetek talán egy bő hete vagyok itt de Laci én szembe megyek veled akármi is lesz a végkimenetele a dolognak. 1- minden klánnak játéktól függetlenül kell egy klánszabályzatának lennie. 2- a klánszabályzatnak igen is tartalmaznia kell hogy a klán mit szeretne elérni és milyen irányban próbál haladni /ez megfogalmazva értendő/. 3- konkrétan fel kell tüntetni benne a belépő tagokkal szemben támasztott követelményeket és ezek nem teljesítése esetére a vonatkozó következményt. 4-úgy kell kirakni a klánszabályzatot hogy a jelentkező azt belépés előtt el tudja olvasni és értelmezni hogy tudja e vállalni, mert ha nem akkor az elolvasás után el tud állni a belépési szándékától. az meg hogy 1-2-3 ember éjféltől hajnal 4-ig tud játszani nem látom miben lendíti előre a klánéletet. ez nem a klánháború játék ahol igen nagy szükség van a baglyokra. és eu szerveren játszol nem világ szerveren hogy az amcsik akkor aktívak és öregbítik nevünket. hajnalban lehet 1000 játékos alvásproblémákkal. konklúzió: babusgatással nem lehet klánt irányítani.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nostromo2, Jaszon, Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34853 Írta: Nostromo2
Nostromo2 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Bár Roland kicsit "karcosan" fogalmazott, de egyet kell értenem vele.
Sajnos ami mindenkinek jó az senkinek sem.
Ha az elején látják az emberek, hogy mettől meddig tart, és ezt következetesen be is tartjuk, akkor a legkorrektebb az eljárás.
Amire vigyázni kell, hogy ne legyen kivétel. Ha valamiben megegyeztünk, akkor az mindenkire nézve legyen elvárás. Nálunk legalábbis komoly problémák voltak a kivételezésből. Ezt el kéne kerülni.
Tulajdonképen a klán vezetőjének a feladata, (értelem szerűen) a klán "teljesítményét" meghatározni.
Mi pedig ezt elfogadjuk, vagy nem. Ha elfogadtuk akkor tartsuk be.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34854 Írta: Gibbonmaki
Gibbonmaki válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)

Jaszon írta: Én kértem az elbocsátásom a Klánból.Felismertem azt hogy csak lehúznám a klánt azzal hogy nem tudok részt venni gyakorló csatákban,együtt játszani klántagokal.Szerintem a klán jövője szempontjából észszerü döntés volt.Sok szerencsét a fiúknak és kívánom hogy erős ütős csapattá váljanak.

Köszönöm a reagálásod és szeretném ha mindenki így gondolkodna a klánon belül . Ha esetleg komolyabban gondolod és többet tudsz vagy akarsz játszani esetleg csapatba akkor neked mindig lesz helyed közöttünk .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34856 Írta: Gibbonmaki
Gibbonmaki válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)

Roland írta: én új vagyok itt köztetek talán egy bő hete vagyok itt de Laci én szembe megyek veled akármi is lesz a végkimenetele a dolognak. 1- minden klánnak játéktól függetlenül kell egy klánszabályzatának lennie. 2- a klánszabályzatnak igen is tartalmaznia kell hogy a klán mit szeretne elérni és milyen irányban próbál haladni /ez megfogalmazva értendő/. 3- konkrétan fel kell tüntetni benne a belépő tagokkal szemben támasztott követelményeket és ezek nem teljesítése esetére a vonatkozó következményt. 4-úgy kell kirakni a klánszabályzatot hogy a jelentkező azt belépés előtt el tudja olvasni és értelmezni hogy tudja e vállalni, mert ha nem akkor az elolvasás után el tud állni a belépési szándékától. az meg hogy 1-2-3 ember éjféltől hajnal 4-ig tud játszani nem látom miben lendíti előre a klánéletet. ez nem a klánháború játék ahol igen nagy szükség van a baglyokra. és eu szerveren játszol nem világ szerveren hogy az amcsik akkor aktívak és öregbítik nevünket. hajnalban lehet 1000 játékos alvásproblémákkal. konklúzió: babusgatással nem lehet klánt irányítani.

Köszönöm Roland egyet értek veled teljesen .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nostromo2, Roland

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34857 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
köszönöm hogy egyet értetek vele. megosztanék még egy gondolatot : 1- kivételezés nincs mert ha értelmezted és elfogadtad és beléptél a klánba az bizonyos kötelezettségekkel jár amit a klán szabályzat tartalmaz. 2-a klánnak van egy vezérkara aki a döntéseket hozza/EZ NEM DEMOKRÁCIA/ véleményed lehet róla mert szólni azt lehet de hogy az változtat e valamin az más kérdés.
Kicsit karcosan fogalmaztam az azért van mert nem bájolgok én megmondom a véleményem. köszönöm
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nostromo2, Jaszon, Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.254 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.