CV-rework társalgó

Több
5 éve 1 hónapja #58347 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Épp csak kipróbáltam, mikor meglett. Most ugye a T5 feletti hajókra kell inkább koncentrálni.

Amolyan kis semmilyen hajó, mint a többi T4 hordozó. Ezekkel már nem fogok szerintem 80-90 K sebzéseket kiosztani.

Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58348 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nagyon idegesített ez a Hakuryu ... nekem a japán cv mindig is a torpedózásról szólt, de ezzel egyszerűen nem ment. 78k átlagsebzésem volt vele, míg a Midway - jel 118k

Aztán ma lecseréltem a 4 fős torpedó bombázókat, a 2 fős rajra

Hát így már mindjárt más ... így meglenne/meglesz ezzel is a +100k átlagsebzés









Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Sith7 által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58350 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Lehet cserélni ott? :blink:

Ismerös megkért, hogy segítsek neki az exeter maratonnál, mert vagy nincs cv ellennél vagy totál máshol van. 2 Ranger és egy Hermes csatát menünk, utóbbinál ő nicholassal jött, 2 t4 cv-t kakpott, 38 repcsit összekapart végül, én meg 8k dmg-gyel zártam Xd








nekem csöppet idegen így a cv-zés,, torpedó ledobásnál gond, hogy ugye nincs ami segítsen, mint dd-knél van, rocket squad lassan fordul és 5 sec alatt kell támadnia normálisan kb, dive bomber meg megint külön "állatfaj"

na, most furiousra gyűjtsük a pontokat, remélem meglesz, az ezüst érméket jól rémlik, hogy átválthatóak a másikra, vagy az más volt? :huh:
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58351 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
igen, 2 félét lehet fejleszteni, egy 2 főst, vagy 4 főst
A 4 fős rajnál lassú torpedók vannak, a 2 fős rajnál mint most megtudtam gyorsabb torpedók vannak, és így már eredményesebb lettem.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58357 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nekem a 8 km torpedó típus van felszerelve. Most mentem egy csatát mérgemben, mert nagyon birka játékosok voltak eddig. Ez végre egy jobb csata volt. Találatom is volt torpedóval. Szerintem használható ez is. Majd ha lesz rá XP keret, azért kipróbálom a másik verziót is, csak még nincs sajnos kifejlesztve.


Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58359 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
én nagyon lassúnak találom a 8 -asokat ... szinte mindenki kikerülte :blink:
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.260 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.