Japán csatahajók

Több
8 éve 8 hónapja #4561 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Figyu, ha azt nézzük, a Titanicot is csak egy jéghegy találta el :D

Komolyra fordítva a szót. Minden hajónak meg van a gyenge pontja. Nem kell messzire menni, ott a Bismarck, a maga nemében tökéltes. Viszont a kormány lapátot eltalálta egy torpedó, annyi is volt az egész hajónak.... Szomorú,de ez van. Annyit még hozzá tennék hogy azt olvastam, többen is jelentkeztek önkéntesnek arra hogy egy kisebb adag robbanóanyaggal le merülnek a lapátokhoz és megpróbálnak úgy robbantani hogy használható állapotba hozzák a szerkezetet. Viszont ezt a kapitány, nem engedélyezte. Ez is a mi lett volna ha, kategória. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4562 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Ez a Fuso egyszerűen hihetetlenül hektikus hajó ... hiába lövök sorozatban, nem salvo - val, akkor is örülök, ha 12 lövedékből 3-4 betalál ... aztán máskor meg van, hogy 7-8 is, de az már közelebbről csak <10 km alatt

Salvo esélytelen ... aig várom, hogy meglegyen a Nagato ... teszten jól adta, remélem élesben is jó lesz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4563 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Hát nem tudom nekem átlagban a 8-9 találatom van egy sortűzből messzire is (16km+) Ez az új hajótest + a pontosságos témával jól lehet vele játszani.

Az külön jó benne hogy lehet vele sok pontot szerezni így könnyebb lesz az általad is említett hajócskát összerakni :)

Aminek már impozánsak a nagy lövegei :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4565 Írta: Teguz
Teguz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Nasgotrah írta: Hát nem tudom nekem átlagban a 8-9 találatom van egy sortűzből messzire is (16km+) Ez az új hajótest + a pontosságos témával jól lehet vele játszani.

Az külön jó benne hogy lehet vele sok pontot szerezni így könnyebb lesz az általad is említett hajócskát összerakni :)

Aminek már impozánsak a nagy lövegei :)


Nekem is Fusom van, minden mókával felszerelve, de inkább Sith7-tel értek egyet. Valamikor olyan gyönyörűen beadja a sorozat(8+ találat), főleg az első sorozat amit ellövök a meccsen. Viszont onnantól vannak olyan széthulló semmilyen sorozatok is, hogy kár volt kimérni ezért a lövést.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4566 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
25k xp kell a Nagato - ig, de most valamiért nem megy ... talán majd a patch orvosolja a dolgot ... főleg azért zavaró a dolog, mert párhuzamosan húzom vele a New Mexico - t is, hát az ehhez képest, egy sebészi műszer.

No nem baj, majd túlélem ezt is B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4567 Írta: solinari
solinari válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Nasgotrah írta: Hát nem tudom nekem átlagban a 8-9 találatom van egy sortűzből messzire is (16km+) Ez az új hajótest + a pontosságos témával jól lehet vele játszani.

Az külön jó benne hogy lehet vele sok pontot szerezni így könnyebb lesz az általad is említett hajócskát összerakni :)

Aminek már impozánsak a nagy lövegei :)

A Fuso jó ám nagyon veri az amerikait. A nagato annyira nem:( ott nekem a colorado jobban adja. Majd innentől gyakorlatilag az amerikai ág jobb is. Szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.244 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.