Japán csatahajók

Több
8 éve 8 hónapja #4310 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

vonKurz írta:

Aymas írta:

Nasgotrah írta: Én csak nyertes csatákat mentem ma kongóval :)


Taníts Senpai!:)

Kongo első 3 meccs, sebességet változtatva, kb 6 citadella találat 16-18km-ről.
Myogi után ezt egy úszó bólyának tekintem eddig NULLA páncéllal és sokkal gyengébb fordulékonysággal - torpedót kerülni szinte lehetetlen.

Tuti én is valamit xarul csinálok, de ennyi különbség lenne egy tök hasonló BB-vel - Kongó Myogi tervei alapján készült, meg is látszik rajta nem csak kívüldről.


ne aggodj, majd a Fuso, mondjuk nyerni nem egyszerű vele, de megmondom őszintén 6 frag már wotban is top gun, úgy látszik ide nem igazán elég...

Szép csata volt,gratulálok!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4317 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Köszönöm :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4356 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Pár napig nem játszottam a Fuso - val, New York - ot húztam fullos - ra, most nagyon furcsa az amerikai csatahajó után ... nem lövök vele salvot, de így is örülök, ha 12 lövésből örülök, ha 4-5 betalál ... :dry:

Bár , lehet csak elszoktam tőle ... :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4357 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
A Japán ág hajóinak szerintem egy nagy trükkje van :) Kicsit kamikázénak kell lenni :) ÉN szeretek bemenni a hajók közé (10-12km) és úgy lőni.

Eleve sok a hp szóval bírja a gyűrődést meg nem féltem a hajómat ha süllyedek süllyedek de ma is 30-40 találat 4-5 lelőtt repülő és átlag csatánkénti két hajó süllyesztése. Az már csak grátisz ha túlélem vagy nyerünk :)

A sok menekülő embert nem értem hogy kap két lövést és rohan csak az nem esik le neki hogy könnyen belövik az embert és utána már csak célzott lövéseket kap.

Pont ezt használom ki a csatahajóval lehet hogy a bátor cirkálós rámront és elkezd lőni de én felé fordítom a hajót és rámegyek. A nagy többség összecsinálja magát és menekül. De ha meg már közel van citadella vagy egyből direkt hitből kilövöm. Max megfelezi az életerőmet.

Szóval a japánok is vannak olyan jók mint az amerikaiak nem lehet csak erre ráhúzni a vizes lepedőt. Pszihológia kérdése az egész :)

A kedvencem amikor három hajó inkább ott hagyott mert az istenért sem akartam menekülni előlük hanem csak lőttem őket :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4371 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Mikor én mentem japán bb-vel egy cirkálóra köszönte szépen, és küldte a torpedókat :blush: :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4374 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Nálam csak lövi a HE-t mint a meszes :) Pedig már lángolok is :) De elsem oltom :) Csak ha már két vagy három helyen égek. Addig meg szétkapom AP-val.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.252 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.