Japán csatahajók

Több
8 éve 8 hónapja #4357 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
A Japán ág hajóinak szerintem egy nagy trükkje van :) Kicsit kamikázénak kell lenni :) ÉN szeretek bemenni a hajók közé (10-12km) és úgy lőni.

Eleve sok a hp szóval bírja a gyűrődést meg nem féltem a hajómat ha süllyedek süllyedek de ma is 30-40 találat 4-5 lelőtt repülő és átlag csatánkénti két hajó süllyesztése. Az már csak grátisz ha túlélem vagy nyerünk :)

A sok menekülő embert nem értem hogy kap két lövést és rohan csak az nem esik le neki hogy könnyen belövik az embert és utána már csak célzott lövéseket kap.

Pont ezt használom ki a csatahajóval lehet hogy a bátor cirkálós rámront és elkezd lőni de én felé fordítom a hajót és rámegyek. A nagy többség összecsinálja magát és menekül. De ha meg már közel van citadella vagy egyből direkt hitből kilövöm. Max megfelezi az életerőmet.

Szóval a japánok is vannak olyan jók mint az amerikaiak nem lehet csak erre ráhúzni a vizes lepedőt. Pszihológia kérdése az egész :)

A kedvencem amikor három hajó inkább ott hagyott mert az istenért sem akartam menekülni előlük hanem csak lőttem őket :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4371 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Mikor én mentem japán bb-vel egy cirkálóra köszönte szépen, és küldte a torpedókat :blush: :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4374 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Nálam csak lövi a HE-t mint a meszes :) Pedig már lángolok is :) De elsem oltom :) Csak ha már két vagy három helyen égek. Addig meg szétkapom AP-val.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4376 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Nasgotrah,-na ezekben az esetekben,mikor igy támadsz,-akkor nélkülözhetetlen a bátorító szamuráj csatakiáltás:-Banzaiiii.... :lol: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4378 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Anélkül nem megy :) Kicsit más szellem játszok úgy érzem mint az átlag BB-s :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4391 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Azért nem lesz rossz ladik ez a yamató lehet vele jó sebzést kiosztani aki eljut odáig első beruházás a célzás pontosság növelő legyen anélkül beteríti az egész pályát de nem talál el semmit.Érdemes megnézni menyi xp kell a kapitány 100% hoz 5 milla.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.295 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.