Japán csatahajók

Több
8 éve 8 hónapja #4183 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
apapocak, 5 amcsiban 4-5, japóban 4. tierben kell farmolni. Az 1-3. tier nem keres annyit B) ez alól az anyahajó és a romboló kivétel :evil: mindkettő genya gép .. ők később is farmolnak :side: bár a romboló játékost többre becsülöm ...

A japókat pontosság tekintetében nerfelték, nagyon .... nem értem az okot, miközben az amcsikat buffolták.... aki volt zárt bétás, jól tudja mit jelentett amcsi csatahajóval lőni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4195 Írta: Bard9999
Bard9999 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

GaiusHun írta: apapocak, 5 amcsiban 4-5, japóban 4. tierben kell farmolni. Az 1-3. tier nem keres annyit B) ez alól az anyahajó és a romboló kivétel :evil: mindkettő genya gép .. ők később is farmolnak :side: bár a romboló játékost többre becsülöm ...

A japókat pontosság tekintetében nerfelték, nagyon .... nem értem az okot, miközben az amcsikat buffolták.... aki volt zárt bétás, jól tudja mit jelentett amcsi csatahajóval lőni...


Pedig egyszerű az ok. Az amerikai játékosok "fizető kereslete" a játék iránt fényévekkel nagyobb mint a japán játékosoké. Ebből adódóan az amerikai nem lehet rosszabb mint a japán, mert abból nagy problémák lennének... :)
Ez elsősorban üzlet, csak utána játék. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4196 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Hát ezzel azért vitatkoznék. A legnagyobb gamerek ha csak wow-ot vagy diablo -t nézek mint korea és japán játékosok közül kerülnek ki.

Diablo 3-ban is pl csak nekik fizetős részeket tettek bele mert őket le lehet húzni mert a mindenük a játék.

Én nem érzem jobbnak az amcsi hajókat a japánokénál szerintem játékosa válogatja hogy mire érez rá és mit visz jobban. Vannak nagyon béna amcsik is hiába a nagy hajó.

Meg addig amíg az amerikai lehet megveszi pénzért a dolgokat addig a távol keleti meg mint az őrült hajszolja a dicsőséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4198 Írta: Bard9999
Bard9999 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Nasgotrah írta: Hát ezzel azért vitatkoznék. A legnagyobb gamerek ha csak wow-ot vagy diablo -t nézek mint korea és japán játékosok közül kerülnek ki.

Diablo 3-ban is pl csak nekik fizetős részeket tettek bele mert őket le lehet húzni mert a mindenük a játék.

Én nem érzem jobbnak az amcsi hajókat a japánokénál szerintem játékosa válogatja hogy mire érez rá és mit visz jobban. Vannak nagyon béna amcsik is hiába a nagy hajó.

Meg addig amíg az amerikai lehet megveszi pénzért a dolgokat addig a távol keleti meg mint az őrült hajszolja a dicsőséget.


Ez játékfüggő. A WOW és a Diabló teljesen más műfaj.
Harci játékokban már ez nem igaz szerintem, ott nem számottevő a jelenlétük.
Seafight-ban például 1 ázsiai szerver volt, azt is meg akarták szüntetni, mert alig volt játékos.
WOT-ban például 3 amerikai szerver van. Azt nem tudom van e ázsiai és ha van mennyi, de szerintem 1 lehet ha van is.

Ezekben inkább az amerikai és a német a mérvadó fizető kereslet téren.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4199 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Én azért maradok japán ágon :)

Sok sok élvezetes csatám van velük :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4200 Írta: apapocak
apapocak válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Voltam bétás és lehet,hogy igazatok van de nekem az 1-3 szint jó már csak azért is mert átlag 40-50 ezer a pénz az xp 600-1000 10 perc alatt vége a mecsnek vagyis durván 200-250 ezer ami összejön és ez biztos felfelé már annyira nem legalábbis nekem és ott majdnem mindíg végig megy a csata vagyis csak 3 mecs 1 óra alatt így meg 6. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.300 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.