Japán csatahajók

Több
8 éve 8 hónapja #4100 Írta: Teguz
Teguz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Na sikerült kis tapasztalatot gyűjteni a Fuso-val. Szögezzük le, imádok 16km felett lőni, nagyon szeretem ha beadja mert jól számoltam ki(vagy szerencsém volt, de én pl.: a Myogi-t is csíptem :whistle: ). 12 ágyú azért teszi a dolgát, nem egyszer volt 2-3 citadell-em egy sorozatból. Ami nagyon felkúr az hogy olyan lomha dög. Jól meg kell gondolni merre mégy, mi lesz a taktikád. Kíváncsian farmolok a Nagato-felé és lehet egyszer még egy Yamato-t is megélek. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4102 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Az a bajom ezekkel a távolsági halálosztókkal, hogy nem úgy osszák a halált nálam, ahogyan szeretném. Szép dolog a szerelem, de milyen dolog az már, hogy messziről becélzom, lövök, nála meg cseng a csengő, hogy "Hé! vigyázat! 15 sec múlva itt becsapódás lesz!" Erre komótosan arrébb ballag a kiszemelt célpont. Ha meg közel megyek, némi reakció idő lerövidítése céljából, meg szétszednek a nyulak (DD,CA).

Nem nagyon találom a helyem ezeken a szép nagy, büszke hajók hídjain egyenlőre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4148 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Az a jó hogy sok a balga csak megy és lő de az sem zavarja ha ütközik vagy hegynek megy :)

Lehet tarolni jó messziről is még ha a hatodik érzéke ki van fejlesztve mert ha megérzik a vér szagát akkor csak lő és lő. :) Közben szépen ki lehet pöttyözni a hajóját. Ahogy én észrevettem a legtöbb cirkálós ilyen túl nagy halál vággyal vágnak bele egy - egy csatába. Persze vannak köztük nagyon jó játékosok is. De aki torpedók nélkül hagyja hogy 3km-en belülre érjen és már nem csak a fő lövegeim de az oldalsók is lövik az már buta emberke nagyon. És a végén megvan sértődve hogy egy lövéssel kiterül....

Nekem ilyen sniperes a csatahajó és ezért imádom :) mindig is ezt a stílust szerettem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4157 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Teguz írta: Na sikerült kis tapasztalatot gyűjteni a Fuso-val. Szögezzük le, imádok 16km felett lőni, nagyon szeretem ha beadja mert jól számoltam ki(vagy szerencsém volt, de én pl.: a Myogi-t is csíptem :whistle: ). 12 ágyú azért teszi a dolgát, nem egyszer volt 2-3 citadell-em egy sorozatból. Ami nagyon felkúr az hogy olyan lomha dög. Jól meg kell gondolni merre mégy, mi lesz a taktikád. Kíváncsian farmolok a Nagato-felé és lehet egyszer még egy Yamato-t is megélek. :D


Myogi is jó gép, csak hozzá kell szokni hogy nem várhatsz tőle annyit mint amerikai testvéreitől, egyszer telibe nyomtam vele egy Omahát egy sorozatból ki is durrant. Pedig robbanóval volt :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4167 Írta: apapocak
apapocak válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Végig olvastam a leírtakat és sok benne az igazság. Amaginál tartok már csak a pénz kell az Izumohoz.Mielőtt bárki is megszólna a negatívumok ellenére végigviszem az ágat ha már elkezdtem. Ami már az elejétől idegesít az a pontosság, célkereszt a hajón aztán mint a vetőmag szétszórodik és ez az álltalános, benne egy-két találat nem mondom volt már egy lövésből 3 cita és felrobbant, de ez mint a fehér holló. Ebben a témában az amicsik szerintem pontosabbak.A másik ami már szomorúbb az a költségek. Ha úgy dobja a gép hogy telibe vernek és sűlyedek akkor 100.000 a javítás ugye nem kell mondanom hogy az esetek 80% minuszos nem kapok annyit, hogy fedezze a javítást. Van egy 8-as amcsi církám is, és annál is ez van.Úgy vettem észre hogy ez a vízválasztó eddig a szintig plusz innen minusz. De nem kell csüggedni mert van megoldás 1-2-3-as szintű hajókkal farm amit kapsz az zsebbe marad nulla költség vagy, váltasz prémcsit és akkor biztos hogy nincs minusz. Sajna azt kell mondanom, hogy erre készűljön aki tovább megy.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Pocak2, VIZIKANDÚR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4171 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
apapocak,-detto mint a wot-ban...hisz egy "tőről" vannak!... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.