Japán rombolók

Több
5 éve 2 hete #58953 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Japán rombolók

leopardusz írta:

Rallyefan81 írta:

leopardusz írta: Ezzel némán körözgetsz és eregeted a torpokat sűrűn egymás után, egyik leglazább hajó... :evil: B) :lol: Sztem 1 percre jutó torpedóinditásban a legjobb


Közben valaki kívűlről nèz és navigál. :silly:

Hja igen, s navigátornak ajánlhatom Rallyet... :silly: :lol:

Amugy tir6ban megvan, kapitánnyal a Fubi, tir7ben mind2 japó DD, ti8ban mind2, kapitányokkal, tir9ben mind2 1 kapitány, tir10ben mind2 , kapitányokkal B). Kedvelem a japán DDket :lol:

Leopardusz!
Ha ennyi kapitányod van akkor ezek hány pontosak? (Egy DD-t én is megtartottam, mert van rá festésem. Meg is szenvedtem, amíg az azt követő DD-be kifejlesztettem a 10 pontos kapitányt.)
Akarom kérdezni, hogy a felsoroltakból heti szinten menyivel mész? Vagy küldetésekre tartogatod őket?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #58955 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Régebb csak torpedós DD águk volt a japóknak, akkor toltam ki. A Fubuki megmaradt, az a 3x3 torpedó percenként örök kedvenc. Kapitány ment tovább, a Yagumó szintén maradt, a Shima előtt rengeteget mentem vele funból. A többi DD sem volt eladva, elfértek... Mikor bejött a másik ág, akkor 2 v 3 is duplázódott, abból a hetesből volt kihuzva a 8as gunDD. S nemrég fel lehetett huzni tizesig a gun ágat.
19pontos kapitány van a Yagumón, Shimán, Haragumón. A Fubukin 14, Akizukin 16 talán, Kitekazéra most rátettem a 8as CV 15 pontosát :evil: .
Rankedekben nagyon jók a japó DDk, Fubuki pl, meg most a Kitekaze meg Yagumo nagyon jók voltak a 9es rankeden a télen. De simán csak megyek velük egyet, még csak fel se spotoltatom magam s eregetem a torpokat, lazitó játékmód :lol: Mikor már semmihez nincs kedvem, a Fubukival akkor is lehet...
Igyekeztem kihasználni a kapitányi xps zászlókat, festéseket, főleg prém napokon toltam őket. S ugy 1-2milla free kptányi xpm általában van, onnan felpótolom ha uj hajót inditok. Pl DDt csak 10 pontos főnökkel inditok már jó ideje, h az alap skillek, laststand, álca rajta legyen.
10 pntossal már szinte tökéletesek, torp töltés s mehetnek is. GunDDre több kell, kell az IFHE is....
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hete leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #58960 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Tegnap adtam el a Fubukit :(
Az a baj, hogy hiába veszem vissza, akkor se lenne bele kapitányom...
A CV-s 10 pontos kapitányát még nem akarom beáldozni, annak ellenére, hogy nem szándékozok CV-ni...
Bár ha ma még ingyen lehet átrakni kapitányt, akkor visszaveszem...

Jut eszembe a használatról nem írtál sokat...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hete hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58961 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Vagy veszel egy 10-es UFO kapitányt , 150 földönkívüli rézért.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58962 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Sztem 2-3 naponta biztos h megyek legalább egyet vele. De van h 3-4, hangulat, CVk száma szerint... :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58964 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Rallyefan81 írta: Vagy veszel egy 10-es UFO kapitányt , 150 földönkívüli rézért.

Amúgy se egy szépségideálok ezek a japán kapitányok, de ez a földönkívüli valahogy nem jön be...
Mondjuk lehet, hogy megéri...
A küldetés végén meglátom mennyi lesz. Azt ha nem jön össze a 600, akkor kapitányok lesznek belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.285 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.