Japán rombolók

Több
5 éve 4 hónapja #56245 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Sziasztok!

Az Isokaze rombinál vagyok. Itt ágazik kétfelé a tech tree. Melyik ágat érdemesebb tovább vinni? A Shimakaze vagy a Haragumo?
Azt észrevettem, hogy a Haragumo ágbeli rombik elég ritkák, gondolom, meg van az oka ennek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56247 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Harugumo 6.2km-es max camojával csak úgy világít a legtöbb romboló közül (csak khabanak van rosszabb), típikus CL hajó, csak DD-nek sorolva. Kitakaze nem rossz az ágon, akizuki 2.0 kb. Talán Harugumo eltérő játékstílusa miatt nem viszik az ágat annyian.
Shimakaze meg tudjuk, 3x5 torpedó, elégé csábító mindenkinek, csak önvédelme ezeknek egy kicsit problémás, vagyis toronyforgást nézve, ez a másik ágon t7-esig is megvan, mint hátrány

Mondanám ,hogy mindkettőt érdemes lenne vinni, mert harugumo ág elsődlegesen gunboat, ez t8-tól van kiemelve, shimakaze meg torpedó ág, ez az álcaértékeken, torpedószámon és az ágyúzaton is látszik
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56250 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Akkor mindkettőt viszem. :) Nagy baj ebből nem lehet. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56253 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Annyi még, hogy Shiratsuyu a gunboat ágon már választható a füst helyére torp reload booster, torpboat ágon asszem akatsuki van ezen a tier szinten, neki nincs ilyen lehetősége erre, de utána kagerounak van(akatsukin ugye 3x3 torpedó van). Ennyi még az eltérés. (meg akizuki után 1 torpedó indító van azon az ágon, de kitakazen és harugumon 6 torpedó lőhető ki egyszerre, meg emiatt az egy indító maitt van füst+torpedó töltésgyorsító egyszerre (anno shiran is volt, de kivették, csöppet OP volt 16 torpedó indítása füstből, használtam úgy B) )
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56421 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Visszavettem Kitakazet, hát, ez a nap...





Nem tudom mi volt, de Ibukit nem tudtuk megölni 2 alkalommal ezer hp körülről, most vagy a rendszer volt vele, vagy ennyire nem találták el (egyszer ezer hp-n volt, másodszor meg 330 hp-n...)

Utána meg...





bukó, majd egy hulladék győzelem...

első meccsen üdvözlöm újra a magyar blacket :) Nemtom miért nem indított torpedót mikor 1v1-ben voltam vele pár km-ről
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56426 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Most h mind2 japán gunboat megvan neked, mi a véleményed róluk? Hasonló a stilusuk,/ saját tierben melyik jobb-rosszabb? S melyiket hogy/hogy nem használod?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.283 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.