Német rombolók

Több
7 éve 4 hónapja #31118 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Imre777 írta:

Szete58 írta: Jaja, én sem nősültem volna meg, ha tudom, hogy azóta mennyi jobb nővel futok össze... :whistle:


Válj el, ha találsz jobb nőt. De én nem tudom visszaváltani a szarrá vált prém hajókat.


No, akkor komolyan, mert úgy látom, a tréfát nem érted!

Sose találsz jobb nőt! Csak rosszabbat, még rosszabbat és még annál is rosszabbat... azt hiszed, h. jobb, pedig dehogy... sohasem felejted el életed első szerelmét...

...csak ne találkozz vele többet! :)

Nincsenek szar hajók... csak szar játékosok vannak, akik nem tudnak játszani, vagy nem tudnak változtatni a begyöpösödött játékstílusukon... én ebben a játékban - játék, kapisku? - szar/rossz hajóval még nem találkoztam... olyannal, amelyikkel nem tudtam játszani, vagy csak rosszul/szarul tudtam játszani, nos, azzal viszont nagyon sokszor!

Ha eleged van a prém hajókból, nos... visszaváltani tényleg nem tudod őket, eladni viszont igen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31122 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta:

Imre777 írta:

Szete58 írta: Jaja, én sem nősültem volna meg, ha tudom, hogy azóta mennyi jobb nővel futok össze... :whistle:


Válj el, ha találsz jobb nőt. De én nem tudom visszaváltani a szarrá vált prém hajókat.


No, akkor komolyan, mert úgy látom, a tréfát nem érted!

Sose találsz jobb nőt! Csak rosszabbat, még rosszabbat és még annál is rosszabbat... azt hiszed, h. jobb, pedig dehogy... sohasem felejted el életed első szerelmét...

...csak ne találkozz vele többet! :)

Nincsenek szar hajók... csak szar játékosok vannak, akik nem tudnak játszani, vagy nem tudnak változtatni a begyöpösödött játékstílusukon... én ebben a játékban - játék, kapisku? - szar/rossz hajóval még nem találkoztam... olyannal, amelyikkel nem tudtam játszani, vagy csak rosszul/szarul tudtam játszani, nos, azzal viszont nagyon sokszor!

Ha eleged van a prém hajókból, nos... visszaváltani tényleg nem tudod őket, eladni viszont igen.


"Értem én a tréfát csak nem szeretem" (azt hiszem ez egy filmből van)
A nőkkel kapcsolatban igazad lehet (életem első szerelmével élek együtt 21 éve még mindig szerelemben és boldogságban, 2 tini gyermekkel)

Szar hajók márpedig vannak, ha egymáshoz viszonyítod őket, az egyiknek jobbak a paraméterei a másiknál. (term. ugyan az a tier lásd Izumo-Iowa, Des Moines-Zao stb..)
De én azért dühöngtem mert annál az állapotánál szarabb mint amiért fizettem. (igazi pénzel, ebből kevés van, eladni meg csak virtuális ezüstgurigáért tudom, amiből most 125.000.000 van, amit a "hajamra kenhetek")

Egyébként ez életem egyik legboldogabb napja és szeretet teljes ünnepeket mindenkinek !
,
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #31270 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Érdekesek ezek a német rombolók, bár alsóbb tierben nem igazán lehet megtudni mire képesek, mert a csapat fele mindig német rombi :silly:

Eddig a top sebzésem talán 70-80K a német rombolókkal. Most 4. tierben tartok. Az tény, hogy hasonlóan agresszívnek kell lenni mint az amerikai-orosz rombolókkal. Ugyi 4.tierrig van orrtorpedó, ami élvezetessé teszi a dolgot, hiszen ettől egyből frászt kapnak a csatahajós játékosok :cheer:
Sajnos a hajó képességeit erősen befolyásolja a játékos, és nem kevésbé a csapat ostobasága.....




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #31490 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
én is elkezdtem ezt az ágat, valóban nagyon vicces velük a játék.
de valószínű ahogy az orrtorpedók eltűnnek, hagyom őket, van elég romboló ág ami még nyitva van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #31516 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigaC írta: én is elkezdtem ezt az ágat, valóban nagyon vicces velük a játék.
de valószínű ahogy az orrtorpedók eltűnnek, hagyom őket, van elég romboló ág ami még nyitva van.


Igen, a tier3 és tier4 nagyon nagy poén volt így orrtorpedókkal. Aztán meglett a tier5 és azóta töröltem is az egészet a francba...

A torpedók több mint egy percig töltenek, így közelharcra teljesen alkalmatlan, ráadásul még 4 km-ről is vidáman kiforogja egy csatahajó is őket... Az ágyúk 3,8 sec alatt töltenek, ez csodálatos, de 12,9 km a láthatóság, amikor lövök. Innentől pedig minden szétszed. Az ágyúk sebzése AP-val nevetséges, egy angol cirkálón 6-7 km-ről 220-400 körül sebeznek a salvók, ami ugye kb nulla... A HE szintén semmit nem ér, mert nem igazán gyújtogat, hiába lőttem, így szintén kuka. És a cirkáló nem 220-at lő vissza természetesen... 3 kört mentem, mindháromban bedaráltak (ebből az egyik botok ellen...), a hajó 9ezres nevetséges hp-ját se tudtam lesebezni.

Szóval ez nem nekem való, ide idegrendszer kell, nekem ehhez nincs... De a tier3 kis dögöt megtartottam, az nagyon bejött! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #31576 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én most értem el a 5. tierbe. A sokat szidott T-22 beállt a kikötőbe, és megvallom őszintén kissé félve futottam neki, mert jót szinte semmit, negatív kritikát viszont annál többet halottam a hajóról.
Mindösszesen csak pár kört mentem eddig, de itt az első két kört fogom csatolni, ami úgy vélem, 5. tierben nagyon is jó eredmény ettől a sokat szidott hajótól. Egyértelműen amerikai-orosz dd stílus. Azaz kifejezetten agresszív játékosoknak való :evil: A harmadik kör már tier 7-ben ment :whistle: és a német hetes rombi nyírt ki, meg még vagy három másik hajó. A hetes német rombin már van szonár?

A T-22 megjelenése tényleg egy kicsit halászhajós, de nekem tetszik :lol: a wg-nek köszönhetően van rajta kapitányt fejlesztő festés.... mert ugyi, nehogy má nyerjek valami normálisat karácsonyi csomagban, ezt neked wg .. .I.



S ím, eljutottunk az első csatához, megvallom őszintén, kellemeset csalódtam, s szerintem az eredmények igazolják ezt.






A második körben kevesebb a sebzés, mert nagyon rámásztam az egyik csatahajóra....de így se volt rossz.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.