Német rombolók

Több
7 éve 4 hónapja #30854 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na már a hullámok hátán
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30909 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Magyar áttekintő
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Benign_Wolf33 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31008 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lehet, hogy a csúcson kéne abbahagyni:




Első meccsén TK, másodikon ez...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, llw99, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31057 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A szonárral tönkre vágták az összes többi dd ágat, senki nem fog tudni foglalni miattuk.
Eddig csak a Lo Yang-on volt, azért is vettem meg, rengeteg killt csináltam miatta, és rengeteg torpedót védtem ki vele. Ha ez tömegesen lesz jelen, garantáltan dd-vel senki nem fog menni, vagy csak a csatahajók mögött, annak meg semmi értelme és állandó konfliktust szül csapaton belül. Szerintem ez el lett baszva, föleg hogy ezek még jól is ágyúznak és torpedóznak .Rankedben is nagy előny volt egy jól felszerelt szonárral ellátott Lo Yang bármelyik csapatnál.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Imre777 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31062 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Imre777 írta: A szonárral tönkre vágták az összes többi dd ágat, senki nem fog tudni foglalni miattuk.
Eddig csak a Lo Yang-on volt, azért is vettem meg, rengeteg killt csináltam miatta, és rengeteg torpedót védtem ki vele. Ha ez tömegesen lesz jelen, garantáltan dd-vel senki nem fog menni, vagy csak a csatahajók mögött, annak meg semmi értelme és állandó konfliktust szül csapaton belül. Szerintem ez el lett baszva, föleg hogy ezek még jól is ágyúznak és torpedóznak .Rankedben is nagy előny volt egy jól felszerelt szonárral ellátott Lo Yang bármelyik csapatnál.


elképesztő, eztán nem csak neked lesz sonarod hanem a konkurenciának is ? :)
a rossz hír egyébként a radar. meg ott vannak az angolok, a Minotaur 8,8km-s spottal +kod elmegy ám ruszki rombinak is :) es neki s van sonar, meg a Bismarcnak, meg a mittomen...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Imre777

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31063 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen számomra elképesztő, azért vettem meg mert ebben az egyvalamiben különleges. Így pénz kidobás volt, meg elvesztegetett pár hét mire kiképeztem rá egy 18pontos kapitányt, ami mással nem kompatibilis.
Többet nem veszek prém hajót és Atagot sem vettem volna ha tudom hogy szaros 50 nyert csatával megszerezhetem hupikék törpikék színben, vagy Murmanskot ha tudom hogy nerfelik és még sorolhatnám.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.