Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #4837 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
így...

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja vonKurz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4868 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

vonKurz írta: így...

Von Kurz!
Én tisztelem nagyságodat, de ez inkább az örömködőbe való. Ide ha kérhetném játék elméleteket, csata megoldásokat írj.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4872 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Maradhat itt is, elrettentő példának :lol:
Replay? Gondolom a hiryu vadász nélkül tolta :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4891 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Jacktor írta: Maradhat itt is, elrettentő példának :lol:
Replay? Gondolom a hiryu vadász nélkül tolta :)


hát, a játék taktikai és elméleti része CV-vel annyi, hogy menjél be kilences CV-vel gyenge légvédelmű Tirpitzek közé, aztán a hetes hordozó vadászaival, voltak ugyanis :) meg légvédelmével nem kell különösebben foglalkozni, megy a víz alá első körben :) utana meg a csatahajók, meg a többi...

egyetlen apróságot még, a végén rámírtak nem is értettem pontosan, hogy eleg durván tolom, aztán mikor vége lett, akkor láttam hogy 8 kill.
2 perccel a vége előtt simán rámondtam volna hogy 3-4 lehet, annyira nem volt időm körülnézni se :)

ui, ezen tűnődtem hogy hova tegyem, melyik topicba való, japánba vagy hova :D
de egészen a végéig inkább a dühöngőbe lett volna kedvem írni, a van csapatom de minek cím alá...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4918 Írta: hcboy
hcboy válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Csak hogy kicsit folytassam az offolást, te legalább nyertél, múltkor hasonló adatokkal (200K+ sebzés 7 kill) nekünk sikerült kikapnunk ...
Egyébként már nagyon várom az új frissítést, mert az a japán hordozó ágat teljesen át fogja formálni, bár még kell 50K XP a Taiho hoz, de az elég gyorsan megvan most már :)
Bára Tripitzek jól jöttek a játékba, mert lényegében az a legjobb farm a játékban most , szép hosszú általában nem csak 2 hanem 3 torpedó is belecsapódik, szépen gyullad és ha már elpazarolta a javítóját szépen az oldalába vágsz 4-5-6 lyukat és már kész is a köre, mehet a kikötőbe :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4965 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

vonKurz írta: aztán mikor vége lett, akkor láttam hogy 8 kill.
2 perccel a vége előtt simán rámondtam volna hogy 3-4 lehet, annyira nem volt időm körülnézni se :)

Nekem is így lett a 7-es rekordom... én bánom a váltást...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.271 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.