Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Több
8 éve 6 hónapja #5368 Írta: nikiji
nikiji válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
sziaztok.


az lenne a kérdésem,hogy hogyan csinálják azt ellenem küldenek 2 vadász egységet torpedóvetöt bombázot egyszere? persze egy hajóról. a vadászok meg sorba leszednek:(((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #5371 Írta: cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Magasabb szintű anyahajóknak más és más repőgépraj összeállítása van. Jellemzően a japán anyahajók több rajt tudnak egyszerre kiküldeni, mint az amerikai megfelelőik.

Az összeállításokat a moduloknál tudod megnézni, a rajok számát meg a másik postban megválaszoltam már:
"Ezeket az adatokat láthatod, amint kiválasztod a TechTree-ről a kérdéses anyahajót, majd jobb oldalt az Aircraft lenyitásakor: Sqadrons Under Command résznél "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13453 Írta: ocsipapa
ocsipapa válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
sziasztok...azt kérdezném hogy ,hány db. gépet lehet felküldeni..mindegyikből 1 db - ot. vagy többet is? ha lehet többet azt hogyan ? és hogy lehet a vadászal tüzelni ? löttem le már több gépet csak azt nem tudom hogyan....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13454 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

ocsipapa írta: sziasztok...azt kérdezném hogy ,hány db. gépet lehet felküldeni..mindegyikből 1 db - ot. vagy többet is? ha lehet többet azt hogyan ? és hogy lehet a vadászal tüzelni ? löttem le már több gépet csak azt nem tudom hogyan....


Szerintem ez egy nagyon hasznos olvasni való lenne neked: Hogyan játszunk repülőgép hordozókkal.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ocsipapa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13457 Írta: ocsipapa
ocsipapa válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
már elolvast ,de nem volt villágos...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13462 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

ocsipapa írta: már elolvast ,de nem volt villágos...


Akkor csak a kérdéseidre szórítkozva...

1. nem gépeket, hanem szakaszokat küldesz fel. USA 6 gép/szakasz, Japán 5 gép/szakasz. Az úgynevezett hajó setup-tól függ, hogy melyik szakaszból mennyi van a fedélzeten.
2. vadász természetesen csak légi célokat tud támadni. Kijelölöd az ellenséges légicélt neki és akkor a vadász szakasz megtámadja.
3. Ha már lőttél le, akkor nincs olyan nagy baj.

Lehetséges, hogy valami egyszerűbben kezelhető hajó típus jobban kézre állna neked.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.281 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.